Nelietis sasēja suni ar izolācijas lenti un atstāja mirt; Lūk, kā viņš par to samaksāja!

Kādu laiku atpakaļ Ontārio (Kanādā) atrada suni. Viņš gulēja neapdzīvotā vietā netālu no riepu veikala. Dzīvnieka ķepas un purns bija sasiets ar izolācijas lenti.

Situācija varēja beigties bēdīgi: suņa mute bija ļoti pietūkusi, un viņa elpoja ar grūtībām. Nelielajam sunītim bija atlicis dzīvot tikai pāris stundas, bet viņu atrada laikā.

Organizācija “Vindzoras/Eseksas apgabala humānā sabiedrība” palīdzēja nelaimīgajam dzīvniekam izdzīvot. Organizācijas darbinieki ne tikai izglāba suni, bet arī uzzināja šokējošas detaļas par suņa stāstu.

Izrādās, ka septiņus gadus vecā suņa, pēc iesaukas Džastis, saimnieks, nolēmis atbrīvoties no mājdzīvnieka. Par ko? Tikai tāpēc, ka izrādījās, ka viņa mazmeitai ir alerģija pret dzīvniekiem, un suni vairs nevēlējās mājās paturēt.

Neviens jaunus saimniekus sunim nesāka meklēt.

Saimnieks atdeva Džastisupaziņam Maiklam Hilam, lai “netīro darbiņu” izdarītu šis vīrietis. Viņš vēl iedeva 60 dolāru, lai nogādā suni patversmē. Bet Maikls pat negrasījās turp doties. Viņš vienkārši savāca naudu, apsēja suni ar izolācijas lentu un izmeta to, cerot, ka viņš drīz nomirs.

Taisnīgs sods

2016.gada februārī Maiklam Hilam piesprieda brīvas atņemšanu uz 2 gadiem. Bet tas nav viss – viņam 2 gadu cietumsodam piesprieda vēl 3 gadus pārbaudes laiku.

Tāpat veselus 25 gadus vīrietis nedrīkst ne tikai iegādāties savus dzīvniekus, bet arī dzīvot ar tiem kopā. Ontārio likumi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem ir paši stingrākie Kanādā. Bet, pat neskatoties uz to, cilvēki ir pārsteigti un iepriecināti par tik stingru sodu.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru