Nekad nevalkājiet šīs drēbes, to starp ”humpalu” drēbes! 5 lietas, kas grauj jūsu enerģētiku

Cilvēka garderobe nav tikai daļa no viņa imidža. Tā palīdz justies pārliecinātam, veiksmīgam un izvairīties no daudzām nepatikšanām. Pastāv vairāki tautas ticējumi par apģērbu, kas noteikti noderēs daudziem.

Katra cilvēka garderobe sastāv no dažnedažādām lietām. Reizēm tas izplēšas neiedomājamos izmēros, un par neiespējamu kļūst ne vien vajadzīga apģērba gabala atrašana, bet arī iespēja saprast, kas no šīm mantām ir reāli noderīgs, bet no kā būtu jāatbrīvojas. Lai nepiesaistītu sev uzmanību, izslēdziet no savas garderobes visas drēbes ar negatīvu enerģētiku.

Apģērbi no sveša pleca

Pastāv pietiekami daudz ticējumu par svešas garderobes elementu izmantošanu. Viens no svarīgākajiem ir fakts, ka drēbes spēj burtiski nolasīt un ierakstīt saimnieka emocijas. Tāpēc no nezināmās izcelsmes un likteņa drēbēm labāk atbrīvoties. Šādi jūs pasargāsiet sevi no personīgās enerģētikas un biolauka sagraušanas. Nēsājot šādu apģērbu, cilvēkam burtiski uzglūn dažādas sīkas nepatikšanas, nepatīkami pārpratumi, bet turpmāk iespējami arī diezgan lielas neveiksmes un slimības.

Garderobe un nelaiķa mantas

Visu ekstrasensu padoms – nelaiķa drēbes ir jāsadedzina. Tās nenesīs nedz laimi, nedz prieku jaunajam valkātājam. Gluži otrādi, šo cilvēku sagaida ģimenes strīdi, darba zaudēšana, veselības ķibeles un pārējās nepatikšanas. Kas attiecas uz dzimtas dārglietām, tad tās nepieciešams „attīrīt” ar svētīto vai vienkārši avota ūdeni, un virs tiem jālasa lūgšanas. Palūdziet tām nenodarīt jums ļaunuma, jo arī jums nebija ļaunu nodomu pret šo vērtslietu iepriekšējo saimnieku.

Mantas, kas Jums saistās ar negatīvām atmiņām

Katra cilvēka dzīvē gadās gan uzplaukumi, gan kritumi. Ja esat ievērojis zināmu sakarību, ka valkājot konkrētu apģērba gabalu, jūs burtiski vājā neveiksmes, no šī apģērba noteikti vajadzētu atbrīvoties. Ekstrasensi apgalvo, ka garderobes elementi ļoti viegli fiksē jūsu emocijas, un pēc tam vienkārši liek jums atkal atgriezties vai nu prieka, vai bēdu brīžos.

Atvadoties no pagātnes, noteikti sadedziniet visus tiltus, neatskatoties un nenožēlojot.Šo vērtīgo pieredzi ir vienreiz jāpiedzīvo un jāiegaumē Likteņa sniegto mācību. Jūs taču nevēlaties ikreiz paskatoties uz konkrētu kleitu, jaciņu vai šalli, atcerēties par savām neveiksmēm vai izgāšanās brīžiem.

Lasi vēl: Kartupeļi „Anna” – ēdiens, kas liks aplaizīt pirkstiņus

Izmēram vai kājai neatbilstoši apavi

ķīnieši apgalvo, ka veselība sākas no kājām, bet vēl precīzāk, no pēdām. Tāpēc saglabāt savu jaunību un ilgmūžību jūs varēsiet, tikai iegādājoties labus apavus. Izmērs, dziļums, krāsa, zole – šeit visam ir nozīme. Pirms dzīties pēc kārotā modeļa un pirkt bez pielaikošanas, padomājiet, cik smieklīgi jums liks izskatīties neērti apavi, kad staigāsiet ar neapmierinātu un sāpēs saviebtu sejas izteiksmi.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru