Aleksandrs Šeps: koronavīrusa krīzi šogad vēl neuzveiksim, bet tiks izstrādātas jaunas zāles pret nāvējošām slimībām

Daudzi skeptiķi un eksperti bija pārsteigti par šī cilvēka spējām. Taču pārbaudot viņu dažādos veidos, par viņa apdāvinātību vairs nav nekādu šaubu.

“Ekstrasensu cīņu” dalībnieks un uzvarētājs Aleksandrs Šeps ir iekarojis ne tikai šā televīzijas projekta skatītāju sirdis, bet turpina arī izteikt neticamas prognozes un pareģojumus.

Vienam no spēcīgākajiem Krievijas ekstrasensiem un medijiem ir neiedomājamas spējas sazināties ar mirušajiem, turklāt viņš var precīzi pastāstīt par cilvēka dzīvi, vienkārši pieskaroties kādai no šim cilvēkam piederošajām lietām.

Kad Aleksandrs piedzima, daudzi bija pārsteigti, jo parasti mazuļi nāk pasaulē ar sarkanīgu ķermeņa nokrāsu, bet viņš bija balts kā sniegs. Aleksandrs ir ceturtais bērns piecu bērnu ģimenē, pa ceturtdaļai ebrejs.

Vecāki pamanīja, ka puika jau bērnībā sazinās ar neredzamiem vai iedomātiem cilvēkiem, kas viņiem šķita nedaudz biedējoši.

13 gadu vecumā Aleksandrs sāka atklāt savas spējas. Pēc tēva nāves māte nebija pārsteigta, ka dēls ar tēvu sazinās caur mirušo pasauli. Viņa pilnībā atbalstīja Aleksandra spējas, jo arī viņai pašai bija ekstrasensorie dotumi.

Šeps ir izteicis vairākas visaptverošas prognozes laikposmam no 2020. līdz 2021. gadam, no kurām daudzas jau ir piepildījušās, bet citas gaida savu laiku.

Savulaik ekstrasenss paredzēja, ka ASV prezidenta amatā stāsies cilvēks, kura dēļ Savienotajās Valstīsparādīsies daudz problēmu un nelaimju. Šī persona mācēs rīkoties ar naudu, bet radīs haosu un kaitējumu citām pasaules attīstītajām valstīm.

Šeps arī pareģoja 2008.-2009.gada globālo finanšu un ekonomisko krīzi, kuras dēļ daudzi sāks dzīvot sliktāk nekā iepriekš.

Daudzi Šepa pareģojumi jau ir piepildījušies, un tādēļ ļoti daudz cilvēku viņam uzticas. Eksperti Aleksandru salīdzina ar slaveno bulgāru gaišreģi Vangu.

Piemēram, viņš nesen prognozēja, vienā no mazattīstītajām valstīm tiks izstrādāts jauns, unikāls enerģijas avots, kas šo zemi padarīs slavenu.

Saskaņā ar Šepa prognozi 2020.gadā koronavīrusa krīze vēl nebeigsies, daudziem katastrofāli trūks naudas līdzekļu. Savukārt medicīna spers milzīgu soli uz priekšu, parādīsies efektīvi medikamenti pret nāvējošām slimībām.

Parādīsies izmaiņas cilvēku pasaules uzskatā. Arvien vairāk cilvēku iedziļināsies garīgajās vērtībās, pievēršot mazāk uzmanības dzīves materiālajiem labumiem.

Lasi vēl: No tāla nezināma ciemata atveda grūtnieci, kad sākās apskate ārsti nespēja nosēdēt palātā

Lai gan Šepam ir tikai 33 gadi, kas pareģim ir ļoti jauns vecums, viņš izteicis daudz interesantu prognožu. Personīgi viņš manī izraisa lielu interesi un uzticību, kaut arī es pats esmu skeptiķis. Bet es domāju – ja Šepam patiešām nebūtu šādu spēju un talants, neviens par viņu neuzzinātu.

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru