Brīnumains vingrinājums, kas palīdzēs tev izprast attiecības ar finansēm. Tas palīdzēs piesaistīt vairāk naudas!

Ir daudz veidu, kā dzīvē izpētīt naudas tēmu. Piedāvāju tavai uzmanībai vingrinājumu, kas palīdzēs tev nedaudz vairāk saprast, kā tu sevī jūti attiecības ar naudu.

Sveiki draugi! Mani sauc Jeļena, es esmu praktizējoša psiholoģe.

Mani jau sen interesē naudas tēma. Un, godīgi sakot, savulaik nodarbojos gan ar afirmācijām, gan vizualizācijām, un visos iespējamos veidos centos draudzēties ar naudas plūsmu un pieradināt naudas enerģiju.

Tas bija pirms kādiem 15 gadiem. Tagad es kā psiholoģe saprotu, ka tas viss ir maģiskās domāšanas izpausme. Tā diemžēl nepalīdz kļūt bagātam, drīzāk tieši otrādi – novērš uzmanību un enerģiju no reālām darbībām.

Man šķiet, ka uz naudas plūsmām un enerģijām var raudzīties kā uz skaistu metaforu par naudu mūsu dzīvē. Es iesaku tev to izmēģināt ar nelielu vingrinājumu.

Vingrinājums “Naudas plūsma”

Ieņem ērtu pozu, aizver acis, dažas reizes dziļi ieelpo un izelpo. Iedomājies, ka tev ir burvju brilles, kuras valkājot tu vari redzēt apkārtējās pasaules enerģijas. Kā izskatās šīs brilles? Kādā krāsā tās ir?

Domās pielaiko šīs brilles un ieraudzīsi, kā pasaule ap tevi ir mainījusies. Tagad parasto lietu vietā tu redzi daudzkrāsainus plankumus un plūsmas. Jūties tā, it kā tieši šobrīd vēlētos redzēt savu naudas plūsmu.

Tu pamani, kā krāsas izgaist, un tikai viena tagad spilgti izceļas uz pārējo fona. Šī ir tava naudas plūsma! Kādā krāsā tā ir? Kā tā izskatās? Vai tā ir plata, šaura, liela vai maza? Vai tā ir straume, vieta, punkts?

Kur tas atrodas attiecībā pret tevi? Tālu vai tuvu?

Lasi vēl: Meitene zvērēja, ka viņa nekad nav gulējusi ne ar vienu vīrieti, uz ko ārsts atrada izcilu atbildi!

Kad esi skaidri ieraudzējis/ieraudzījusi savu naudas plūsmu, ieklausies sevī – kādas sajūtas tevi pārņem, skatoties uz to? Vai jūti mieru, prieku, gaidas? Vai īgnumu, bailes, aizkaitinājumu? Tev var būt savs jūtu kopums. Padomā par to, ar ko šīs sajūtas ir saistītas.

Pavēro, vai vari kaut kā mijiedarboties ar šo plūsmu? Vai tev ir sajūta, ka vari to ietekmēt (tuvoties, palielināt utt.)?

Kad esi pabeidzis/pabeigusi šo izpēti, domās noņemiet burvju brilles un atgriezies šeit un tagad.

Draugi, vai jums izdevās ieraudzīt savu naudas plūsmu? Kas notika? Lūdzu, uzraksti savus secinājumus par šo uzdevumu – ko tu saprati par savām attiecībām ar naudu?

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru