Divas agresīvākās un bīstamākās zodiaka zīmes. Ar tām joki mazi!

Ir laipni un “pūkaini” cilvēki, un ir dusmīgi un kaitnieciski cilvēki. Šodien mēs jums pastāstīsim pardivām agresīvākajām un bīstamākajām zodiaka zīmēm.

Pirmkārt, tomēr jāatzīmē, ka piederība konkrētai zodiaka zīme neļauj uzzināt, cik labs vai ļauns ir cilvēks. Ikviens izvēlas tumšo vai gaišo pusi. Tā ir cilvēka brīva griba. Tomēr horoskops palīdz mums noskaidrot, kuram ir lielāka nosliece uz dusmām un agresiju, kurš var būt bīstams, ja ir sliktā noskaņojumā.

Zodiaka zīmei ļoti bieži ir spēcīga ietekme uz cilvēka personību. Tu, iespējams, netici astroloģijai, taču tev noteikti būs interesanti uzzināt, kurām zodiaka zīmēm agresijas līmenis dažkārt pārsniedz saprāta robežas.

Auns

Aunu pārvalda ir enerģiskais un impulsīvais Marss. Labā noskaņojumā Auns ir lielisks draugs un biedrs. Viņš negarlaikojas, nav slinks un allaž gatavs palīdzēt apkārtējiem. Tomēr, ja gadās, ka Aunam ir slikta oma, vai tu viņu sadusmo, pār tavu galvu nāks īsta uguns vētra. Jo Auns pieder pie Uguns stihijas zīmēm.

Auns ir ietiepīgs un ātri aizsvilstas dusmās, ir grūti ar šo ragaini vienoties, jo viņš ne vienmēr uzklausīs sarunu partnera loģiskos argumentus. Šīs zodiaka zīmes vīrieši bieži domā, ka dažus jautājumus var atrisināt tikai ar dūru palīdzību.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru