Galvenais mājas sargs nav suns, bet gan kaķis: ar kaķiem saistītas zīmes un māņticība, kas saimniekiem jāzin

Izrādās, ka kaķi ir ne tikai brīnišķīgi mājdzīvnieki, tie ir saistīti arī ar daudzām labām māņticību ticējumiem.

Kaķi ir vieni no visbiežāk sastopamajiem mājdzīvniekiem. Ir skaidrs, ka ar tiem ir saistītas daudzi ticējumi. Ticēt vai neticēt ir individuāls jautājums, taču gandrīz visi zina, ka melns kaķis, kurš šķērsoja ceļu, diemžēl nes nelaimi.

Bet ir arī patīkamas zīmes. Tātad, ja kaķis mazgājas pie durvīm vai loga, tad gaidiet viesus. Starp citu, ir vēl viena zīme, kas saistīta ar sēdošu kaķi pie durvīm: viņš tur sēž un pie sliekšņa aiztur ļaunos spēkus un aizsargā māju.

Patiesībā sargkaķi ir izplatīti cilvēku vidū, tikai mēs tos nemākam atpazīt. Piemēram, ja kaķis kopā ar bērnu guļ gultā, tas mēģina bērnu pasargāt. Vai arī, ja tas sēž uz grūtnieces vēdera, tas nozīmē arī to, ka mājdzīvnieks vēlas aizsargāt gan māti, gan bērnu no ļaunajiem gariem.

Arī kaķim tiek piedēvētas ārstnieciskas īpašības. Piemēram, kaķis uzkāpj uz galvas – tas mēģina atbrīvot cilvēku no galvassāpēm vai sliktām domām, un, ja tas atrodas uz kakla, tad viņš izārstē iekaisušo kaklu.

Ir daudz zīmju, kas saistīti ar laikapstākļiem. Ja kaķis saritinās bumbā un slēpj pie deguna asti, tad būs auksts laiks. Ja viņš mēģina atrast siltāku vietiņu, tad gaidāms smags sals.

Ja kaķis šķauda blakus pārim, tad drīz būs kāzas, un, ja kāzu banketā kaķis šķaudīs, tad visa laulības dzīve būs laba.

Lasi vēl: Kā rudenī atzarot rozes, lai tās pārziemotu un vasarā apburoši ziedētu. Puķkopības entuziasti, lieliska informācija jums!

Ja jūsu kaķis iepriekš bija ļoti nedraudzīgs un reti kontaktēja ar jums, bet pēkšņi sāka to darīt, tad drīz gaidiet negaidītu dāvanu vai ciemiņu.

Avots:

astro

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru