Jauns Mēness 2019. gada 5. februārī: rituāli, kas jāveic, lai piesaistītu naudu, labklājību un veiksmi

Jauns mēness tiek uzskatīts par īpašu dienu, kurā veido plānus visam mēnesim, izsaka pašas dārgākās vēlēšanās. Tuvākais Jauns Mēness gaidāms 5. februārī pusnaktī.

Un šajā dienā varēs arī nosvinēt Ķīniešu Jaunā gada iestāšanos. Šis laiks tiek uzskatīts kā enerģētiski ļoti spēcīgs tāpēc neliecies šķēršļu priekšā.

2019. gada 5. februārī noliec glāzi, pēc tam aizdedz sveci. Glāzes dibenā iepilini nedaudz sveķu, un pēc tam lēnām ielej ūdeni. Līdzās tam jāsaka sekojošais:

“Vecais Mēness, sev līdzi paņem visas manas neveiksmes, bet Jaunais Mēness atnes panākumus. Kā glāze ar ūdeni piepildās, tā arī mana dzīve ar laimi piepildās.”

Jauna Mēness plusi

Jaunais Mēness būs Ūdensvīra aizbildnībā. Tas veicinās izmaiņas dzīvē, spilgtas emocijas, neaizmirstamus ceļojumus. Jauns Mēness labvēlīgi ietekmēs tos, kuri ir iesaistīti pašpilnveidošanā un meklē jaunus attīstības veidus.

Šī diena veicinās ienesīgu darījumu noslēgšanu un jaunu paziņu iegūšanu. Plāni, kas tiks izstrādāti 5. februārī, realizēsies ātri un ļoti drīz redzēsi lieliskus rezultātus.

Jaunais Mēness ir ideāls laiks, lai sagatavotu stabilu pamatu nākotnes sasniegumiem un atklājumiem, kā arī, lai sagatavotos pārejai uz jaunu attīstības posmu un apgūtu nepieciešamās zināšanas un pieredzi. Veiksme smaidīs ikvienam, kurš izlems uzsākt jaunu profesiju vai paaugstināt kvalifikāciju.

Īpaša veiksme smaidīs trīs zodiaka zīmēm: Lauvai, Strēlniekam un Ūdensvīram. Šo zodiaka zīmju pārstāvjiem atvērsies jaunas perspektīvas un iespējas, ļaujot nostiprināt savas pozīcijas, pārvarēt grūtības un iegūt pašapziņu.

Februāra Jaunais Mēness ir kā caurlaide uz veiksmīgu nākotni. Koncentrēšanās uz mērķiem un nākotnes panākumu vizualizācija īsā laikā palīdzēs sasniegt lielisku rezultātu.

Astrologi iesaka noskaņoties uz pozitīvo vilni un atbrīvoties no visa negatīvā, kas ne tikai traucē, bet arī palēnina došanos pretim sapnim. Sekojot padomiem, kas atrodami horoskopos, var izvēlēties pareizo taktiku, novērst šķēršļu un sarežģījumu rašanos, kā arī izkļūt no problēmām.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru