Kā pašlaik izskatās Holivudas aktieri, kuri spēlēja 90.gadu asa sižeta filmās. Laika zobs viņus nav saudzējis

Pagājušā gadsimta 90. gados Holivudas kinofilmas strauja iekaroja jauniešu sirdis arī bijušajā Padomju savienībā, tostarp Latvijā. Daudzi aktieri, kas toreiz spēlēja asa sižeta filmās (bojevikos), mūžīgi paliks mūsu atmiņā. Neraugoties uz to, ka kopš tā laika ir aizritējuši vairāk nekā 20 gadi, mūsu kolekcijas varoņi negrasās doties pensijā un priecē mūs ar jaunu veikumu.

Mēs nolēmām atcerēties aktierus, ar kuru filmās uzaugām, un uzzināt, ar ko viņi nodarbojas pašlaik, kā arī to, cik lielā mērā cik viņi ir mainījušies pēc tik daudziem gadiem.

Silvestrs Stalone, 74 gadi


Silvestrs Stallone savu popularitāti izpelnījās, pateicoties boksera lomai daudzsēriju filmā “Rocky” (“Rokijs”), (“Rokijs”), kuras scenāriju viņš uzrakstīja pats. Pēc tam sekoja tādu populāru filmu sērija kā “Rambo” (“Rembo”), The Expendables” (Neiznīcināmie”) un “Escape Plan” (“Bēgšanas plāns”). Patlaban šis Holivudas spīdeklis raksta filmu scenārijus un turpina darboties gan aktiermākslas, gan režijas jomā. Viena no jaunākajām filmām ar viņa piedalīšanos saucas “Samaritan” (“Samarietis”).

Arnolds Švarcenegers, 73 gadi

Arnolds Švarcenegers kino pasaulē kļuva slavens ar filmām “The Terminator” (“Terminators”) un “Conan the Barbarian” (“Konans Barbars”). Bet slavu Švarcenegers ieguva jau jau pirms aktiera karjeras, darbojoties kultūrismā. Pašlaik slavenais aktieris pieliek pēdējos punktus jaunajai filmai “Kung Fury – 2”, kurā viņš spēlē galveno lomu.

Brūss Viliss, 66 gadi

Aktieris kļuva slavens visā pasaulē, pateicoties filmu sērijai “Die Hard” (“Cietais rieksts”), kurā viņš atveidoja policistu. Daudzi skatītāji iepazina Brūsu Vilisu lomās filmās ‘The Fifth Element” (“Piektais elements”) un “Armagedon” (“Armagedon”). Aktieris pagaidām nebūt neplāno beigt savu karjeru un turpina strādāt pie vairākām jaunām filmām vienlaikus.

Žans Klods van Damme, 60 gadi

Van Damme kļuva par asa sižeta filmu zvaigzni, pateicoties galvenajai lomai filmā “Bloodsport”. Publika viņu atceras arī no filmām “Universālais karavīrs” un “Piedzīvojumu meklējumos”, kurās viņš parādīja ievērojamus sporta panākumus. Tagad savā personīgajā instagram kontā aktieris iepriecina fanus ar savām bildēm un piedzīvojumiem.

Kianu Rīvss, 56 gadi

Kanādas aktieris lepojas ar lielu skaitu filmu, kas ir kļuvušas patiesi populāras visā pasaulē. Tomēr Kianu Rīvss kļuva slavens ar Neo lomu no filmas “Matrikss”. Aktieris turpina piedalīties jaunās kulta filmas “Matikss” ​​un “Džons Viks” daļās, vienlaikus būdams vienkāršs un pieticīgs puisis.

Dolfs Lundgrēns, 63 gadi

Amerikāņu kinoaktieris Dolfs Lundgrēns kļuva slavens ar savu padomju boksera lomu filmā “Rocky IV”. Filmas “Universālais karavīrs” un “Showdown in Little Tokyo” nodrošināja viņam vietu slaveno Holivudas aktieru rindās. Tagad Dolfs ne tikai aktīvi spēlē tādās filmās kā “Pils krišana” un “Vēlamais cilvēks”, bet arī nodarbojas ar multfilmas “Minions: Gruvitation” balss atveidošanu.

Lasi vēl: No 1939.gada šis dzīvoklis netika atvērts un kad to beidzot atvēra visiem iepletās acis no redzētā

Čaks Noriss, 81 gadi

Leģendārais Čaks Noriss miljoniem kino skatītājiem ir pazīstams ar savām daudzajām asa sižeta filmām. Bet par viņa popularitātes pamatu var uzskatīt televīzijas sēriju “Cool Walker”, kur viņš spēlēja Cordell Walker – Teksasas reindžera lomu ar nopietniem morāles principiem. Tagad Čaka aktierspēle ir palikusi otrajā plānā, lai gan televīzijas sērijā “Hawaii 5.0” viņš joprojām parādījās epizodē. Tomēr vārds Čaks Noriss jau sen ir kļuvis par vispārpieņemtu vārdu, kas visaugstākajā mērā simbolizē nežēlību.

Džekijs Čans, 66 gadi

Ļoti ilgi būtu jāraksta, lai pieminētu visas Džekija Čana aktivitātes, taču viņš pasaulei ir pazīstams kā aktieris, kaskadieris un cīņas mākslinieks. Ir grūti pat izcelt atsevišķas filmas, kas viņu padarīja slavenu. Tagad Džekijs, tāpat kā iepriekš, aktīvi iesaistās aktiermākslā, strādājot pie filmām “Project X”, “Shanghai Dawn”. Pēc baumām, mēs gaidām kulta asa sižeta filmas “Sastrēgumstunda” 4. daļu.

Šie ir tikai daži no simtiem atpazīstamu aktieru, kuri ir iekarojuši mūsu sirdis. Kā jūs uzskatāt – vai laika zobs ir daudz ietekmējis aktieru izskatu?

loading...