Ļoti viegli salāti ar nosaukumu ”Jānis”: tikai 4 sastāvdaļas, bet tie ir tik garšīgi

Ir daži salāti, kurus vēlaties gatavot atkal un atkal. Pat ja tos gatavojat vairākus gadus pēc kārtas, tie nevienam nav apnikuši. Man ir šādi salāti. Tikai četras sastāvdaļas, bet tie ir garšīgi!

Garšīgi salāti ar vistas aknām

Sastāvdaļas

400 g vistas aknu

100 g burkānu

2 sīpoli

2-3 marinēti gurķi

majonēze

 

Pagatavošana

Sīpolu smalki sagrieziet un apcepiet augu eļļā, līdz tas kļūst zeltains. Pievieno nedaudz sāls un cukura. Vāra aknas. Vispirms vāriet 10 minūtes, lai aknas kļūtu mīkstas, pēc tam pievienojiet sāli un vāriet vēl 5 minūtes. Tad izņem, atdzesē un sagriež nelielos gabaliņos.

Iemaisiet ceptos sīpolus un sasmalcinātas aknas. Sagrieziet burkānus mazos gabaliņos un pievienojiet tos aknām un sīpoliem. Sīki sagrieziet gurķus un pievienojiet tos pārējām sastāvdaļām.

Visu sajauciet un pārlieciet ar majonēzi pēc garšas. Var pievienot garšvielas un nedaudz sāls. Salāti ir gatavi!

Šādus salātus nav grūti pagatavot. Visas sastāvdaļas ir pieejamas, un gatavošanas process ir vienkāršs. Izbaudiet šo brīnišķīgo recepti un neaizmirstiet dalīties tajā ar draugiem!

Lasi vēl: Es dievinu kāpostu salātus: skaistums slēpjas vienkāršajā pārtikas pieejamībā un labvēlīgajā ietekmē uz veselību

Salāti labi izskatīsies arī uz svētku galda. Svētku galda ēdienkartes veidošana ir īsta māksla. Ja vēl neesat izlēmis, ko gatavosiet svētkos, izmantojiet mūsu piedāvāto garšīgo un oriģinālo salātu izlasi svētku galdam.

 

Pievienot komentāru