Nauda plūdīs kā no upes, ja izvēlēsies šādas krāsas maku; tas ir pārbaudīts!

Iesakām pārbaudīt ar fen šui un noskaidrot, vai jūsu maciņš ir pareizā krāsā  Saskaņā ar šo taoistu praksi tas nav mazāk svarīgi, ja vēlaties kļūt par bagātu cilvēku.

Kuras būs labākās krāsas?

 

Zelta

Saskaņā ar Fen Shui, zelta enerģija ne tikai piesaista veiksmi, bet arī attur jūs no bezjēdzīgiem tēriņiem. Un, starp citu, nemaz nav nepieciešams, lai viss piederums būtu pārklāts ar zeltu – pietiekami daudz furnitūras un dekoratīvo elementu.

Lai krāsa “strādātu”, jums jāievēro ieteikumi maka uzglabāšanai. Mājās vai birojā ievietojiet to sektorā “Bagātība” – tas ir istabas augšējais kreisais stūris. Jūs varat glabāt maku uz galda vai naktsskapīša.

 

Dzeltens

Dzeltens ir zelta krāsas brālis, gaišākas nākotnes simbols. Tas ne tikai ienes cilvēka dzīvē spilgtumu, bet arī nes veiksmi. Glabājiet rēķinus dzeltenā makā, ievērojot tos pašus fen šui norādījumus par zeltu.

Lasi vēl: Ir gadījumi, kad nekādā gadījumā nedrīkst gulēt ar vaļā logu! Ievērojiet!

Rozā

Rozā ir atslēga, lai šī gada bārbijas stils pārņemtu pasauli. Un, lai gan šis tonis kopā ar fanu armiju ir ieguvis tieši tikpat daudz nīdēju, Fen Shui to apstiprina. Saskaņā ar praksi rozā maciņš dubulto veiksmi un piesaista bagātību.

 

Pievienot komentāru