Šī gada 3.augustā ir gaidāms bīstams pilnmēness. Tā ietekmē ir iespējami lieli konflikti un nesaskaņas

2020. gada augusta sākumā mūs sagaida pēdējais vasaras pilnmēness. Tas notiks pirmdien, 3. augustā ūdensvīra zīmē.

No astroloģijas viedokļa šī būs viena no grūtākajām mēneša dienām – neskaitot Mēness un Saules opozīciju, 3. augustā parādīsies daudz nepatīkamu un es pat teiktu, ka bīstami aspekti.

Marss tuvosies Jupiteram. Šī kombinācija ļoti bieži ietekmē cilvēku domāšanu. Pilnmēness ūdensvīra zīmē nebūs negatīvs visiem cilvēkiem. Šis ir laiks radošām domām, garīgai attīstībai, komunikācijai un jaunām paziņām.

No negatīvajiem aspektiem, kas saistīti ar pilnmēness atrašanos ūdensvīra zīmē, var atzīmēt izlaidību, agresiju un punktualitātes trūkumu.

Tomēr pārējās planētas piešķirs negatīvu enerģiju šai dienai.  Cilvēki būs nervozi un pat agresīvi. Šķēršļi biznesā rodīsies burtiski no nekurienes – tāpēc zvaigznes mums iesaka šajā dienā neieplānot neko nozīmīgu.

Marss, kurš horoskopos ir atbildīgs par spēku un dzīvības enerģiju, veidojot savienību ar Jupiteru, mūsu enerģiju virzīs nekonstruktīvā un pat iznīcinošā virzienā. Un Merkurs, pretstatā Saturnam, izslēgs mūsu spēju loģiski domāt un rast veidus, kā atrisināt dažādus jautājumus.

Lasi vēl: Sāli un vēl citas lietas noteikti NEDRĪKST, ne aizņemties, ne dot citam cilvēkam

Marss, savienojoties ar mēnesi, liks jums atcerēties dažas senas, skumjas atmiņas. Jūs gribēsiet atriebties šiem cilvēkiem un būsiet viegli aizkaitināms.

Esiet modrs un centieties domāt pozitīvas domas!

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru