Sievietes ar šiem vārdiem ir nešpetnas un kašķīgas

Vārds mums tiek dāvāts jau kopš dzimšanas un tad izsaka ļoti daudz par mums. Šīs ir tās sievietes, kuru raksturs ir smags un grūti saprotams. 

Lasi vēl: Viss ciems ir uz ausīm: trīs mazbērnu vecmāmiņa palika stāvoklī no skaista, jauna vīrieša, bet ar to viss nebeidzās

Katra cilvēka vārds satur noteiktas skaņu vibrācijas un arī noteiktu enerģiju ar kuru esam apveltīti. Vārds raksturo, gan mūsu izskatu, gan raksturu.

Mūsdienās joprojām vārda došana ir nopietns lēmums, jo tas ietekmēs cilvēka turpmāko dzīvi. Kuras gan ir tās nešpetnākās meitenes? Skatāmies!

Laura

Laura ir dinamiska sieviete, kurai nepatīk stāvēt uz vietas. Pieminēji ballīti? Laura būs pirmā, kas ieradīsies uz ballīti, pat tad ja nebūs aicināta!

Viņai patīk, kad cilvēki novērtē viņas darbu un pūles. Viņai patīk izrīkot citus, tādēļ viņai piemēroti ir būt par priekšnieci… pilnīgi visur!

Kristīne

Ellīga meitene! Ja nedarīsi, ka viņa vēlas, tad viņa tev to pieminēs vēl ļoti ilgi. Viņa uzskata, ka taisnība ir tikai viņai un nevienam citam.

Pat tad, kad taisnība ir izrādījusies par labu citam, viņa nepiekāpsies un paliks pie sava. Īsta dāma, skatās tikai uz augšu!

Paula

Iespējams vārds skan nevainīgi un maigi, taču tas ir tikai apmāns! Paula ir īsta nervu čakarētāja! Ja nav garastāvokļa viņai, tad tā nebūs nevienam! Viņa apskauž visu kā viņai nav.

Ja vēlies, lai Paula dusmās arī uz tevi nekliedz, tad labāk paslēpies kaut kur un lien ārā tikai tad, kad princese ir nomierinājusies un smaidīga!

Rūta

Nekādā gadījumā nepārtrauc viņu! Viņa ir spējīga apvainoties un apvainot tevi, ka tu viņu pārtrauc kaut viņa stāsta kādu nieku. Rūta ir gudra un to viņa izmanto, lai ”paceltu” sevi nedaudz augstāk pār citiem.

Viņai patīk izcelties un darīt visu tā, lai apkārtējie skatītos uz viņu ar apbrīnu. Īsta koķete! Pakoķetēs, bet uz ko vairāk vari nemaz necerēt!

Pazīsti kādu no šīm nešpetnajām dāmām?

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru