Kāpēc tas tā ir? Spoguļi absorbē smalko enerģiju, un mirušo cilvēku astrālajam ķermenis spogulis kļūst par sava veida lamatām un ieslodzījuma vietu. Spoguļos ieslodzītie astrālie ķermeni ar savu enerģiju aktivizē spogulī savākto vizuālo tēlo enerģiju, un tādā veidā ir spējīgi izpausties jau kā redzamu fantomu – spoku formā.
Tas viņiem ir vienīgais veids kā atbrīvoties no spoguļa. Tādejādi nevērīga rīcība ar spoguļiem var radīt nepatīkamas sekas!
Iedomājies situāciju, kad mazs bērns pieiet pie spoguļa un, lai sevi izklaidētu, viņš spogulī parāda figu. Spogulī parādās viņa atspulgs, un kamēr bērns novēro atspulgu un pagriež roku visos virzienos, refleksija no pretējā leņķa atkārto viņa kustību, un bērns, kas nesaprot, kas notiek, sauc mammu un kliedz: “Mamma, viņš man parādīja figu!” Tas var ietekmēt bērna psihisko stāvokli.
Guļamistabā spoguli novieto tā, lai miega laikā tu tajā neatspoguļotos. Pretējā gadījumā var rasties murgi, tu neizgulēsies un no rīta jutīsies satraukti. Guļamistabā nedrīkst veidot spoguļgriestus, un, ja kādam skapim ir spoguļa virsma, tad nakts laikā to aizklāj.
Avots: