Ar draugiem uzgājām ilgstoši pamestu sporta bāzi, bet kad iegājām iekšā visi pēkšņi apklusām ieraugot šo

Nu, parādīsim pāris fotogrāfijas, kurām vajadzētu jūs pārliecināt, ka ēka ir slēgta vairāk nekā 3 gadus.

Mūsu aizraušanās ir ļoti savdabīga un zināmā mērā valdzinoša ar to, ka nekad nevar zināt, kas tevi sagaida vienā vai otrā vietā. Tas vienmēr ir liels noslēpums – kas ir aiz stūra vai slēgtām durvīm. Visbiežāk tās ir tikai tukšas telpas un nekas vairāk.

Visbiežāk mēs uzgājām tikai tukšas telpas un nekā vairāk.. Bet dažreiz jūs atverat durvis un aizgūnēm sakāt “Wow!”. Tā tas bija, piemēram, baznīcā ar pīpi ūdenslīdējiem Sanktpēterburgā vai veikalā ar “Burans” Baikonurā. Bet tas viss ir liela mēroga “Wow”.

Netālu no Maskavas ar šādām vietām ir grūtāk, bet dažreiz nākas saskarties ar ēkām, kurās sastopaties ar ļoti nesaprotamām lietām. Šodien stāts ir par vienu no šīm vietām. Pārceļamies uz tuvāko Maskavas priekšpilsētu. Šeit ir ciemats, kurā trenējās olimpiskais rezervists. Tātad, varbūt varat man paskaidrot, kā iznāk – ēkā, kas tika slēgta 2018. gadā, atrodas baseins, kas piepildīts ar ūdeni. Turklāt ūdens tajā pat laikā neziedēja.

Baidos, ka tagad saskries milzīgs skaits cilvēku, kuri netic, ka ēka ir pamesta.

Nu, parādīsim pāris fotogrāfijas, kurām vajadzētu jūs pārliecināt, ka ēka ir slēgta vairāk nekā 3 gadus.

Aplūkosim vairākas fotogrāfijas, kuras pārliecinās tevi, ka iestāde ir slēgta au vairāk nekā trīs gadus. Iesaku pievērst uzmanību noņemtamjiem celiņiem , noņemtajām flīzēm un griestiem sekojošajās fotogrāfijās. Ja šie tev nav paši iedarbīgākie argumenti, tad man tevis ir mazliet žēl.

Šīs sporta bāzes teritorijā bija daudz diezgan aizraujošu objektu. Vēsturisko zāli ar bibliotēku parādīšu nedaudz vēlāk. Bet baseina ēka, pa kuru tagad ejam, atrodas teritorijas malā. Kopumā ēkā ir divi peldbaseini. Vienu es jums parādīju augstāk, otra ir vairāk domāta bērnam, bet es mazuļus peldbiksēs nemēdzu bildēt.

Papildus baseiniem ēkā atrodas liela sporta halle. Pirmajā stāvā atrodas vesela telpa ar trenažieriem. Kopumā ēkā ir divi baseni.

Vienu jums parādīju, bet otru, bērnu baseinu, es pat nesāku filmēt. Līdzās baseiniem ēkā atradās liela sporta zāle, bet pirmajā atradās vesela trenažieru zāle.

Bet atgriezīsimies pie tēmas. Man gan paliek lielais jautājums, kāpēc ūdens telpu neviens nepieskata.

Baseina ūdenī, ko arī skaisti sasilda saule, tiek radīti ļoti labi apstākļi dažādu mikroorganismu attīstībai. Cilvēkiem tie ir droši, bet ūdens sāk kļūt zaļš. Izrādās, ka ideālos apstākļos mums ir jāpārliecinās, ka apstākļi šo mikroorganismu attīstībai nav iespējami. Ir vairāki veidi, kā to izdarīt.

Lasi vēl: Likteņa tabula: Kādā datumā cilvēks dzimis, tāds arī viņa liktenis. Ieklausies numerogu viedoklī!

Baseinam ir jābūt ir jābūt ierīkotai labi ierīkotai filtrēšanas sistēmai;

Nedrīkst aizmirst iztīrīt filtrus, lai baktērijas tajos neuzkavētos un attiecīgi nevairotos tieši tur;

Jālieto dezinfenkcijas līdzekļi (piemēram balinātaji)

Dezinfekcijas līdzekļu (piemēram, balinātāju) lietošana

Vēlos atzīmēt, ka, ieejot telpā, es nejsautu spēcīgu hlora smaku. Tas vēl vairāk mulsina manas domas un minējumus.

Kopumā kopš šīs vietas apmeklējuma ir pagājuši vairāk nekā seši mēneši, un man joprojām nav gatavas atbildes uz pāris jautājumiem:

1. Kāpēc neviens nav novadījis iekštelpu ūdeni trīs gadus?
2. Kādēļ ūdens nezied šādos apstākļos?

Varbūt jūsu vidū ir kādi zinoši cilvēki, kas varētu izskaidrot šo risinājumu!

COMMENTS

Pievienot komentāru