Aicina apgūt orientēšanās pamatus

Ikviens interesents aicināts pieredzējušu orientieristu vadībā apgūt praktiskas orientēšanās iemaņas. Pirmā nodarbība notiks ceturtdien, 9.jūlijā, Liedaga ielas galā pie Tenisa halles. Dalība nodarbībā ir bez maksas.

Apgūt orientēšanās pamatus aicināti gan jauni dalībnieki, gan tie, kuri vēlas uzlabot savas esošās zināšanās. Praktiskā nodarbībā tiks mācīts, kā lasīt karti un saprast karšu apzīmējumus, kā orientēties apvidū, lietot kompasu, kā arī tiks izrunāti vēl daudzi citi praktiski jautājumi. Ar kompasu un karti apmācības dalībnieki būs nodrošināti.

Nodarbība notiks brīvā dabā, tāpēc aicinājums ierasties ērtā apģērbā.

Lai stiprinātu gūtās zināšanas, pēc apmācībām ir iespēja patstāvīgi izmēģināt savas prasmes kādā no tuvākajiem orientēšanās seriāla “DR-krasts” posmiem, kas notiek Liepājas apkārtnē: 14.jūlijā – Klampju ciemā, 21.jūlijā – Ziemupē, 4.augustā – Bernātos. Plašāku orientēšanās notikumu kalendāru var skatīt Facebook lapā: facebook.com/drkrasts vai mājaslapā: http://dr-krasts.garm.lv

Lai jauniem dalībniekiem sniegtu iespēju iepazīt orientēšanās sportu, tiks organizētas vēl divas orientēšanās apmācības: 6.augustā pie Beberliņu ezera un 3.septembrī – Jūrmalas parkā.

Orientēšanās apmācības notiek ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru