Atradu lielisku recepti ko var pagatavot no vakardienas pāri palikušajiem makaroniem. Izcili!

Šodien manā rakstā nenormāli vienkārša un ļoti garšīga recepte, kas man ienāca prātā pavisam nejauši. Vakar vārīju spageti un sanāca diezgan daudz, tāpēc nedaudz palika pāri.

Mēs vakariņojām, pavadījām laiku kopā, skrējām un pilnībā aizmirsām par atlikušajiem spageti. Rezultātā viņi man pilnībā salipa, jo es viņiem neko nepievienoju, ne eļļu, ne skābo krējumu un vēl jo vairāk jebkuru mērci.

Tāpēc man bija ēdiens praktiski “ceļā” uz miskasti, bet tad es izdomāju ģeniālu ēdienu pagatavot. Tātad, tie ir mani spageti no rīta, salipuši kopā un pēc izskata ne pārāk estētiski.
Нашла отличную идею, что приготовить из вчерашних макарон. Делюсь вкусным и простым рецептом.

Sagriezu es viņus lielos kubikos. Tad sagriezu dažus tomātus nelielos gabaliņos. Tad es sagriezu sīpolu mazos kubiņos un sarīvēju burkānus uz rupjas rīves. Cepiet abas sastāvdaļas augu eļļā līdz zeltaini brūniem.

Kamēr cepās sīpoli un burkāni, es rupjā rīvē sarīvēju sieru. Es ieliku spageti (vai citus makaronus) un tomātu gabaliņus uz ietaukotas cepešpannas, pārkaisīju visu ar pusi no sarīvētā siera.

Нашла отличную идею, что приготовить из вчерашних макарон. Делюсь вкусным и простым рецептом.

Augšā visu apkaisīju ar izceptajiem burkāniem un sīpoliem. Tad sakūlu olu ar pienu un aplēju visu masu uz cepešpannas ar to. Tad visu liku cepties uz 200 grādiem un 20 minūtēm. 5 minūtes pirms gatavības es visu pārkaisīju ar otru pusi sarīvētā siera.

Нашла отличную идею, что приготовить из вчерашних макарон. Делюсь вкусным и простым рецептом.

Lasi vēl: Ja mājoklī sāk lūzt visas lietas pēc kārtas, iespējams, tā ir Visuma zīme. Rīkojies, lai tā nenotiktu!

Sanāca pasakains ēdiens no makaroniem un dārzeņiem! Pamēģiniet paši un pārliecināties!

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru