Ja tu redzi sapnī šīs 10 lietas, tās nedrīkst ignorēt! Sapņi – tā ir zīme.

Jungs apgalvoja, ka caur sapņiem cilvēks var ieskatīties savā zemapziņā un iekšējā pasaulē. Zinātniekiem ir zināms, ka uz notiekošo miegā mūsu smadzenes reaģē tāpat kā uz lietām un apstākļiem reālajā dzīvē.

Sapnis var mums pastāstīt, kas mūs satrauc visvairāk un kādā virzienā mums virzīties uz priekšu.

Lūk, 10 sapņi, kurus tev nekad nevajag ignorēt:

Lidojums sapnī

Lidojums simbolizē brīvību un pastāvību. Tieši pēc tā tu arī tiecies. Ja sapnī lidojuma laikā tu krīti, tad tas nozīmē, ka tev nāksies pārvarēt grūtības un atrisināt problēmas.

Ūdenskritums

Ieraudzīji sevi sapnī pie brīnišķīga ūdenskrituma? Tā ir laba zīme. Ūdenskritums simbolizē attīrīšanos, atbrīvošanos no problēmām un kaitīgiem ieradumiem. Iespējams, tuvākā nākotnē tev izdosies uzvarēt vēlēšanās un ieradumus, kuri bojāja tavu dzīvi, un veiksme būs tavā pusē.

Zobi

Ja sapnī redzi zobus, tātad tu baidies pazaudēt kādu no tuviniekiem. Ja tev sapnī izkrīt zobi – tu esi izklaidīgs, un tas tev traucē sasniegt mērķus. Ja sapnī redzi sapuvušus zobus, gaidāmas slimības un problēmas ar veselību. Zoba trūkums simbolizē pazaudētu dzīves enerģiju un piekšlaicīgu novecošanos.

Nāve

Sapnī ieraudzīji savu nāvi? Tātad, tu nodzīvosi ilgu dzīvi. Redzēji tuva cilvēka nāvi? Vari neuztraukties – šim cilvēkam būs ilga un laimīga dzīve.

Grūtniecība

Redzēji sapnī sevi stāvoklī? Tevi sagaida bagātība, veiksme, vēlēšanu piepildīšanās. Šis sapnis runā par to, ka, iespējams, patiešām drīz būsi stāvoklī. Sapnī redzēji, ka tava meita ir stāvoklī? Tev gaidāmas daudz patīkamas un laimīgas dienas.

Ja sapnī stāvoklī ir tava māte – tas nozīmē ģimenes apvienošanos, bet ja stāvoklī ir māsa – tas vēsta par sāncensību. Ja sapnī tu plāno atbrīvoties no bērna, tas vēsta, ka tu vari pazaudēt dzīves jēgu, vari vilties mīļotajā cilvēkā.

Māja

Daudz sakoptu māju sapnī ir simbols labklājībai. Ja redzi pussabrukušu vai pamestu ēku, tātad, tevi gaida problēmas ģimenē un darbā, kā arī iespējamas slimības un nelaimes gadījumi.

Lūk, vēl dažas norādes, ko sapnī nozīmē konkrēta māja:

  • Slimnīca – laiks paņemts atvaļinājumu.
  • Tirdzniecības centrs – pārstāj sviesties ar naudu pa labi un pa kreisi.
  • Mācību iestāde – tev gaidāmi negaidīti atklājumi.
  • Kopmītnes – tev gaidāma pārcelšanās.
  • Cietums – tu vari pārkāpt likumu neuzmanības dēļ.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru