Jūs vēl šādi makaronus nebūsiet gatavojuši! Ļoti garšīgi!

Daudzās ģimenēs makaroni ir viens no biežāk lietotajiem produktiem uzturā. Fakts ir tāds, ka tos ir ļoti viegli pagatavot. Vienkārši izvāriet makaronus un pievienojiet tiem sviestu – ideāla piedeva ir gatava.

Taču no tiem var pagatavot arī pilnvērtīgu otro ēdienu. Mēs nerunājam tikai par makaroniem. Pasniedziet sātīgus makaronus ar gaļu un kāpostiem vakariņās, un jūs vairs negribēsiet tos gatavot klasiskā veidā.

Šī ir gadu gaitā pārbaudīta recepte, jo to izmantoja mūsu vecmāmiņas. Viņām izdevās ātri pagatavot veselu katlu ar barojošu un garšīgu ēdienu, ar kuru varēja pabarot pat kuplāko ģimeni.

Kā garšīgi pagatavot makaronus ar gaļu un kāpostiem?

Cūkgaļa 350 g

Kāposti 300 g

Burkāni 1 gab

Sīpols 1 gab.

Makaroni 400 g

Lauru lapas 2 gab.

Sāls pēc garšas

Melnie pipari (malti) pēc garšas

Saulespuķu eļļa pēc garšas

Dilles 0,5 saišķi.

Zaļie sīpoli pēc garšas

 

Pagatavošana

1 Cūkgaļu sagriež kubiņos. Sīpolu nomizo. Sīpolu sagriež smalki kubiņos. Uzkarsē pannu ar saulespuķu eļļu. Cūkgaļu cep 5-8 minūtes (līdz iztvaiko šķidrums).

2 Ievietojiet pannā sīpolu. Apcep, līdz kļūst viegli zeltaini. Ielej 150 ml tīra ūdens. Labi samaisa.

3 Pannā pievieno lauru lapu, melnos piparus un sāli. Vēlreiz samaisa. Pannu pārklāj ar vāku. Dusiniet saturu pusstundu (līdz cūkgaļa ir pagatavota).

4 Sīki sagrieziet baltos kāpostus. Nomizo burkānus. Tos sarīvē uz rupjas rīves. Uzkarsē citu pannu ar eļļu. Ielieciet kāpostus. Gatavojiet dažas minūtes.

5 Pievienojiet burkānus kāpostiem. Rūpīgi samaisiet. Dārzeņus sautējiet 15 minūtes.

6 Labi noskalojiet zaļos sīpolus un dilles. Nosusiniet tos un smalki sagrieziet. Pievienojiet zaļos sīpolus un dilles kāpostiem un burkāniem. Visu kārtīgi samaisa. Noņemiet pannu no karstuma.

7 Makaronus vāra sālsūdenī, līdz tie kļūst mīksti. Notecina. Pievienojiet makaroniem gaļu un sautētos kāpostus. Visas sastāvdaļas kārtīgi samaisa. Gatavs!

 

Pievienot komentāru