Ziedi – “vampīri” ar negatīvu enerģiju, kuru turēšana dzīvoklī ir bīstama dzīvībai

Pirms mājās atvedat vēl vienu augu, jāapsver, vai tas ir piemērots ne tikai kopšanas, bet arī enerģijas ziņā. Daži no tiem izsūc jūsu dzīvības spēku.

Augi ir brīnišķīgs papildinājums mūsu mājokļiem, tie piešķir telpai dzīvību, gaisu, krāsu un skaistumu. Tomēr ne visi tie ir vienlīdz labi.

Ir istabas puķes, kas izstaro negatīvu enerģiju, pat izsūcot no cilvēka dzīvības spēku. Tiklīdz šādi augi parādās mājoklī, noteikti notiks kaut kas slikts. Tāpēc iesakām vispirms noskaidrot, vai jūsu flora nav jaunais “zaļais vampīrs”.

 

Monstera

Ir grūti iedomāties, ka tik skaists un moderns augs var izstarot briesmīgu enerģiju, bet tā ir taisnība! Prakse rāda, ka, ilgstoši uzturoties monsteras tuvumā, rodas noguruma sajūta, galvassāpes un stipra aizkaitināmība.

Šis spēcīgais zieds ir sava veida enerģijas vampīrs, kas barojas ar cilvēka spēkiem. Ģimenes ķildas un strīdus bieži vien var izskaidrot ar šīs monsteras ietekmi! Izeja ir vienkārša: monsteru baudi nevis mājās, bet gan birojā vai darbā, jo tās atrašanās vieta sabiedriskās vietās ir visizdevīgākā.

 

Kaktuss

Lai gan kaktusi ir apburoši un tiem nav nepieciešama kopšana, tiek uzskatīts, ka tie jūsu telpā rada izolētību un vientulību. Tiek uzskatīts, ka to asie ērkšķi darbojas kā mīlestības un mīlestības enerģijas absorbētāji

. Īpaši bīstami ir izvietot kaktusu kolekciju guļamistabā vai bērna istabā – attiecības var saasināties un ģimenē var sākties strīdi. Kategoriski neiespējami kaktusi ir meitenei vai neprecētai sievietei, kura sapņo par laulību.

Lasi vēl: Tomātus ziemai vēl neesmu tik ātri nekad iekonservējusi: bez etiķa un zaļumiem (glabāju dzīvoklī)

Zieds nedos īpašniecei iespēju satikt sapņu vīrieti vai aizbiedēt visus līgavaiņus. Pastāv arī pareģojums, ka kaktusi izraisa alkohola problēmas stiprajam dzimumam.

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Pievienot komentāru