Kad sievieti ieveda dzemdību nodaļā, ārstiem bija bail viņai pieskarties. Šāds gadījums ārstu praksē vēl nebija bijis

Kad 36 gadus vecā odesiete Oksana Kobeleckaja uzzināja, ka atkal gaida bērniņu, viņa ar vīru bija ārkārtīgi priecīgi. Kopā ar vīru Sergeju Oksana jau audzināja trīs gadus veco meitiņu, taču pāris ar nepacietību gaidīja ģimenes pieaugumu. Tas, kam būtu jābūt priecīgam, pilnībā ģimeniskam notikumam, pārvērtās par vispasaules sensāciju.

Laulātais pāris īsti nekad nebija plānojuši ļoti lielu ģimeni. Divi bērni ir diezgan ideāls variants, vai ne tā? Turklāt abiem ģimenē nekad nav bijuši dvīņi. Oksana bija pilnīgi pārliecināta, ka tādi stāsti noteikti nekad neatgadītos tieši ar viņu…

Bet, kad sieviete devās uz kārtējo ikmēneša medicīnisko apskati, ārsti paziņoja, iespējams, visšokējošāko ziņu viņas dzīvē.

“Ārsta apskate notika kā ierasts: pliks vēders, želeja un aparāts. Bet, kad ārste sāka skatīties ekrānā, viņai spēcīgi izmainījās seja. Tajā brīdī es sabījos ne pa jokam,” piedzīvoto atceras Oksana. “Es atceros, kā viņa sāka skaļi skaitīt bērniņu skaitu, un vēl noteica, ka par kaut ko tādu es esmu pelnījusi māju pie jūras…” .

Visbeidzot ārsts secināja: USG skaidri parādīja piecus augļus! Piecīšu dzimšana bez mākslīgās apaugļošanas – tā ir ārkārtīgi reta parādība: viens gadījums no 55 miljoniem! Un, kamēr Oksana ar grūtībām centās aptvert jaunumus, ārsti jau satraukti apsprieda savu unikālo pacienti. Lielākā daļa viņu kolēģu savas dzīves laikā ar ko tādu nekad nav saskārušies.

Lasi vēl: Vai mirušie patiešām spēj mūs redzēt? Brīnumains notikums, kas apstiprina – aizgājēji mūs turpina vērot

“Es nevarēju aptvert, ka tas viss notiek ar mani. Man likās, ka es esmu sirreālā miegā un tūlīt, tūlīt pamodīšos,” savas emocijas atceras sieviete. Topošie vecāki ar grūtībām centās aptvert šokējošās ziņas. Jo visus plānus, kurus viņi abi kopā bija domājuši, tagad nāksies atcelt… Taču viņiem nevienā brīdī pat prātā neienāca doma par atteikšanos no tādas likteņa dāvanas.

Dzemdības sākās 30. grūtniecības nedēļā. Kad Oksana ieradās slimnīcā, dzemdību nodaļā viņu jau gaidīja astoņi ārsti un medmāsas. Vēlāk Oksana atcerējās, ka mediķi pret viņu izturējās kā pret kristāla vāzi – ārkārtīgi uzmanīgi, pat ar bailēm kārtīgi pieskarties.

Trīs puisīši un divas meitenītes pasaulē nāca ar ķeizargrieziena palīdzību. Par spīti ārstu uztraukumiem, visi pieci bērniņi bija sveiki un veseli. Iesākumā vien tiem bija nepieciešama speciāla aprūpe.

Protams, tikko kā ieradušies pasaulē, Darja, Aleksandra, Deniss, Vladislavs un Dāvids uzreiz kļuva par īstām sensācijām un zvaigznēm. Viņi ir vienīgais zināmais gadījums valsts vēsturē, kad piedzimuši dabīgā veidā ieņemti piecīši.

Ir pagājuši jau pieci mēneši. Oksana un Sergejs, šķiet, ir pilnībā pieraduši pie daudzbērnu vecāku lomas. Kad viņi iet staigāties ar pieciem ratiņiem vienlaikus, garāmgājēji vienkārši nespēj nesmaidīt vai izbrīnā atvērt mutes.

Lielā ģimene tagad dzīvo jaunā dzīvoklī – tā ir dāvana slavenajiem piecīšiem no valdības puses. Savos sociālo tīklu Instagram un Facebook profilos Oksana publicē savu piecu bērniņu un viņu burvīgās vecākās māsas fotogrāfijas.

Kas zina, varbūt šie piecīši jau pavisam drīz varēs debitēt kā modeļi. Viņu iemaņas jau ir acīmredzamas!

Laime vai pārbaudījums? Vai arī laimes pārbaudījums? Lai kas tas arī būtu, Oksana un Sergejs lieliski ar to tiek galā. Atliek vien novēlēt šai skaistajai ģimenei visu to labāko – veiksmi, veselību un nebeidzamu mīlestību!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru