Kādas lietas tavā mājoklī ir stingri aizliegts rādīt viesiem. Pretējā gadījumā iedzīvosies pamatīgās nepatikšanās

Lielāko daļu no cilvēkiem, kas tavā mājoklī ierodas kā ilgi gaidīti vai ne tik gaidīti viesi, piesaista tādas vietas kā guļamistaba, veļas grozs vai skaista kaste ar slēdzeni, nemaz nerunājot par kumodes vai drēbju skapja saturu.

Ticējums, ka parādot viesiem vairākas lietas mājoklī, var piesaistīt kaut ko sliktu, nedienas vai nepatikšanas, pastāv jau kopš seniem laikiem. Kāds mēģina tam neticēt, savukārt citi, gluži pretēji, ļoti uzmanīgi izturas pret to, ko drīkst un nedrīkst rādīt svešiem ļaudīm.

Kāpēc vairākas lietas mājoklī ir tik svarīgas labklājībai?

Daudzas lietas un priekšmeti, kas atrodas telpā, absorbē iemītnieku enerģiju kā sūklis. Viena lieta darbojas kā talismans, bet citas, gluži pretēji, var kaitēt. Jebkurā gadījumā pastāv saraksts ar sadzīves un interjeru lietām, kā arī personīgajām mantām, kuras nevajadzētu izrādīt tiem, kas viesojas tavā miteklī.

Piemēram, kad cilvēks smēķē, viņa mantas pievelkas ar cigarešu dūmiem. Gandrīz tas pats notiek ar enerģiju – tā vienkārši neizdala ne garšu, ne smaržu, bet tas ir ārkārtīgi svarīga komponente cilvēka dzīvē.

Slotu nedrīkst novietot redzamā vietā

Katrai kārtīgai mājsaimniecei ir slota, neraugoties uz sadzīves un citu ierīču pārpilnību. Šis priekšmets vislabāk ļauj atbrīvoties no zirnekļa tīkliem savākt drupatas, kad nav vēlēšanās darbināt putekļsūcēju.

Daudzi zina, ka slotā dzīvo mājas gariņš, un, kā likums, tam nepatīk, ka viņu velti traucē. Tieši tāpēc ir radies uzskats, ka slota ir jāslēpj no ziņkārīgiem skatieniem, jānoliek ar rokturi uz leju un, protams, nedrīkst ķircināt tās likumīgo iedzīvotāju.

Lai gan cilvēki ir pieraduši slotu nolikt stūrī vai atvēlējuši vietu tās glabāšanai virtuvē, enerģētikas eksperti ir pārliecināti, ka, neskatoties uz mājas gariņa klātbūtni, slotu tomēr ir labāk paslēpt nostāk, jo ​​enerģija un noskaņojums, kāda ir mājiniekiem, saglabājas arī šajā priekšmetā, un, kas zina, kā tā var iedarboties, ja mājiniekiem kāds nelabvēlis mēģina uzlikt ļaunu aci.

Lai nepiesauktu nelaimi, viesiem nav jārāda svētbildes

Jā, svētbildes ir paredzētas, lai pasargātu māju no visa ļaunā un negatīvā, bet galu galā tieši ikonas, mēdz piesaistīt svešinieku skatienus, un nekad nevar zināt, kāds noskaņojums vai domas rodas viņu prātā, aplūkojot svētbildi.

Patiesībā ikonas aizsargā un novirza negatīvismu, bet ne tad, ja tās pašas ir piepildītas ar nezināmu enerģiju un spēku. Tas nenozīmē, ka svētbildes ir jāslēpj, taču tās arī nav ieteicams novietot mājokļa redzamākajā vietā.

Kāpēc viesiem patīk ielūkoties mājokļa slēptākajās vietās

Lielāko daļu no tiem, kas mājā ierodas kā ilgi gaidīti vai ne tik gaidīti viesi, piesaista tādas vietas kā guļamistaba, veļas grozs vai skaista kaste ar slēdzeni, nemaz nerunājot par kumodes vai drēbju skapja saturu.

Cilvēkiem piemīt netikums bāzt degunu citu intīmajās lietās – šajā gadījumā viņi nespēs apvaldīt ziņkāri ielūkoties tualetes galdiņā vai atvilktnē ar netīro veļu.

Tāpēc pat tuvākajiem cilvēkiem nav jāzina un jāredz tava apakšveļa, lai arī kā tev ar to gribētos palepoties. Šī lieta ir intīma un ļoti personīga, to nēsā uz kaila ķermeņa – tieši tajās vietās, kas visvairāk saistītas ar auras stāvokli.

Tev nevajadzētu viesiem rādīt, kur atrodas nauda un dārglietas

Ja dažiem ticējumiem ir tikai simboliska nozīme, tad vērtīgu materiālo lietu gadījumā tev jābūt ārkārtīgi uzmanīgam. Nekad nevar zināt, kurš ienāks mājoklī kā draugs un iznāks kā zaglis.

Mūsdienu pasaule ir tik bezgalīgi nežēlīga, ka cilvēki gadiem ilgi var izlikties par uzticamiem draugiem, lai beigās vienkārši tevi laupīšanu.

Riska grupā ietilpst sekojošas lietas:

lādītes un slēptuves;

dokumenti un vērtspapīri;

personīgās mantas, slimības vēsture, izziņas, svarīgi čeki;

nauda un bankas kartes;

rotaslietas, relikvijas;

dārgas ierīces;

senlietas.

Šajā gadījumā, aicinot mājās viesus, pat tādus, ko uzskati par labiem draugiem vai paziņām, nevajag koncentrēt uzmanību uz minētajām mantām. Šiem ļaudīm var rasties tik liela skaudība, ka vērtīgs akmens vai glezna ne tikai pārstās priecēt acis, bet arī sāks negatīvi ietekmēt savus īpašniekus.

Lasi vēl: Mirstošs sirmgalvis novēlēja auto garāžu saviem mantiniekiem. Neticami, bet tās saturs izrādījās fenomenāls

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru