Ko tu nedrīksti darīt mājoklī, lai nepiesaistītu nelaimes. Viedas senču gudrības!

Mājoklis ir spēcīgs atbalsts ikvienam cilvēkam. Un – lai to neatstātu miers un tu nezaudētu aizsardzību, ir jārūpējas par mitekli un jāievēro zināmi noteikumi, kas palīdzēs izvairīties no daudzām problēmām. Mūsu senči daudzus gadsimtus novēroja zīmes, kas viņiem palīdzēja dzīves ceļā.

Zīmes saistībā ar spoguļiem:

Spogulis ir godāts kopš sendienām, bet daļai cilvēku bija piesardzīga attieksme pret šo priekšmetu. Spogulis spēj atdzīvināt tā priekšā teiktos vārdus; turklāt caur to mūsu mājoklī var ienākt dažādas aizsaules būtnes. Tāpēc atceries – spoguļa priekšā vienmēr jāuzvedas mierīgi.

Nekad neskaties spogulī, izrunājiet ļaunus vārdus, nelamā ne sevi, ne citus, kā arī nepiemini nepatikšanas un nelaimes.

Neaizmirsti arī to, ka nedrīkst skatīties ieplīsušā spogulī, tas kaitēs tavai enerģijai un radīs daudz nepatikšanu. Mūsu senči arī uzskatīja, ka nedrīkst ēst pie spoguļa – tas noved ne tikai pie atmiņas pasliktināšanās, bet arī samazina tavu pievilcību citu acīs.

Ar virtuvi saistīti ticējumi:

Mūsu senči uzskatīja, ka pārtika ir augstāko spēku dāvana. Tāpēc pret to un vietu, kur to lieto, jāizturas ar īpašu cieņu.

Ēdamgaldu nedrīkst noslaucīt ar papīru, lai izvairītos no nesaskaņām un strīdiem.

Ja drupatas no galda noslaucīsi ar roku, tad piesauksi mājoklim nabadzību.

Sasist olu uz galda arī nav tā vērts, jo ar šādi tu mājoklim piesaistīsi dažādas problēmas un ķildas ģimenē.

Ja negribi atbaidīt veiksmi, neklauvē pie virtuves mēbelēm.

Lai pārpilnība nepamestu jūsu mājas, neatstāj tukšus traukus uz galda.

Nesēdi uz galda – tas izraisa skandālus un šķiršanos.

Ticējumi, kas saistīti ar traukiem:

Jau sen zināms, ka trauki ir cieši saistīti ar to īpašniekiem. Tāpēc neļauj svešiniekiem mazgāt traukus savā mājā, kā arī nedari to pats – pretējā gadījumā neizvairīsies no nepatikšanām ģimenē.

Vienmēr pārliecinies, ka tavi trauki ir tīri. Neatstāj tos nemazgātus uz nakti, lai nekļūtu par tenku objektu.

Ticējums vēsta, ka nemazgātas pannas atbaida labsajūtu un pievelk ļaunos garus.

Nedzer no svešas krūzes un neļauj to darīt citiem, jo līdz ar izdzerto šķidrumu vari piesaistīt arī krūzes īpašnieka likteni, tostarp visas viņa nepatikšanas, slimības un nelaimes.

Lasi vēl: Bērni ir savu vecāku karma. Un tā ir taisnība! Šis ir dziļš rakstnieka-ezotēriķa Denisa Zaharova raksts

Esi īpaši uzmanīgs/uzmanīga ar galda piederumiem. Neaizmirsti, ka nedrīkst ēst ar nazi, jo tas noved pie veselības problēmām un rakstura pasliktināšanās.

Ticējumi, kas saistīti ar mājokļa uzkopšanu:

Domāju, ka daudzi ir dzirdējuši, ka pēc saulrieta atkritumus nedrīkst izmest, bet ne visi zina, kāpēc. Šai pārliecībai ir divas versijas. Mūsu senči uzskatīja, ka atbrīvoties no atkritumiem vakaros nozīmē palikt bez ienākumiem. Ar šo darbību tu atbaidīsi finanses no sava mājokļa. Otrā šādu aizliegumu versija saistīta ar ļaunajiem gariem. Cilvēki savulaik ticēja, ka šādā veidā tu piesaisti nešķīsto garu uzmanību, un dēmoni var tev sekot un apmesties tavā mājvietā.

Uzkopšanas laikā nekad neslauki netīrumus sliekšņa virzienā – tādējādi tu “ieslauki” savā mājoklī konfliktus un strīdus.

Nemazgā grīdas uzreiz pēc viesu aiziešanas, ja nevēlies uz visiem laikiem bloķēt viņa ienākšanu tavā miteklī.

Ticējumi, kas saistīti ar mājdzīvniekiem:

Teju katram mājoklī ir mājdzīvnieki. Tie mums sniedz laimi, prieku un diezgan bieži dalās mūsu vientulībā. Nekad nevajadzētu pret mājas mīluļiem izrādīt agresiju, pretējā gadījumā tas draud ar lielām nepatikšanām. Mēģinājums aizvainot kaķi izvērtīsies īpaši lielās problēmās. Tiek uzskatīts, ka nepatikšanas tevi neatstās veselus septiņus gadus, jo kaķi ir cieši saistīti ar smalko pasauli.

COMMENTS

Pievienot komentāru