Lai pārbaudītu, vai māja ir noskausta, vajadzīgs tikai sāls un ūdens

Jūs neticēsiet, cik daudz negatīvas enerģijas ir jūsu mājās. Un, jo tās vairāk, jo sliktāk jūs jūtaties.

Kad māja pārslogota ar negatīvo enerģiju, cilvēki jūt sasprindzinājumu un nogurumu dziļā līmenī. Bet atbrīvoties no sliktās enerģijas ir daudz vienkāršāk, nekā varētu domāt. Precīzāk, atbrīvoties no tās ir vieglāk, nekā patraucēt tai ienākt mājās.

Kā saprast, ka telpas laiks „tīrīt”.

Mājās jūs nepamatoti apmeklē dīvainas jūtas. Piemēram, bailes, trauksme, aizkaitinājums, sagurums…
Bērni bieži niķojas, bet mājdzīvnieki uzvedas nemierīgi.

Dzīvoklī regulāri atskan nesaprotami klaudzieni, čīkstoņa. Vai nu bez iemesla pazūd vai salūzt lietas.

Jums ir grūti koncentrēties ģimenei un mājām. Pārņem blakus domas par darbu, par citu cilvēku raizēm un problēmām.

Jūs neesiet „savā ādā”, neatrodiet sev vietu.

Dzīve atgādina „purvu”, jūs nevariet nopelnīt dzīvei vai atrisināt svarīgus jautājumus. Bieži tas ir enerģētiskais nosprostojums.

Negatīvās enerģijas novēršanas labākā metode

Tā ir viegla un efektīva metode enerģētisko nosprostojumu novēršanai. Ja pēc pirmās reizes nepamanīsiet izmaiņas, tad lieta nav negatīvajā enerģijā.

Tīrīšana ar jūras sāls šķīdumu ūdenī.

Sastāvdaļas:

2 ēdamkarotes etiķa;

2/3 ēdamkarotes jūras sāls;

1 pilna glāze ūdens;

4 pilieni salvijas baltās eļļas (pie nepieciešamības var aizstāt ar vīraku vai krustnagliņām).

Instrukcijas:

Ieberiet jūras sāli tukšā glāzē un pielejiet ar ūdeni. Pēc tam pievienojiet etiķi, bet pēc tam salvijas balto eļļu. Maisījumu nevajag sajaukt, vienkārši atstājiet visu kā ir.

Lasi vēl: Kā mājās pagatavot frī kartupeļus, kas smeķēs gardāk nekā Makdonaldā. Trīs lieliskas receptītes!

Pagatavojiet vairākas glāzes katrai istabai jūsu mājā. Atstājiet katru glāzi uz 24 stundām, un pēc tam pārbaudiet, kas izmainījās. Pacentieties, lai glāzei neviens nepieskaras.

„Ja ūdens vispār nav mainījies, tad tajā istabā nav negatīvas enerģijas. Bet ja tas ir mainījis krāsu vai tekstūru, tad paņemiet glāzi un izlejiet ūdeni ārā, 10 metru attālumā no jūsu mājas. Atkārtojiet procedūru, kamēr ūdens nepaliks tīrs”.

Telpās, kurās daudz negatīvās enerģijas, nāksies likt glāzi visas nedēļas garumā. Tas strādā tāpēc, ka salvijas baltā eļļa ir spējīga novērst negatīvo, bet citi ingredienti pastiprina efektu. Jūras sāls arī absorbē negatīvo enerģiju.

Tagad aprakstīsim iemeslu, kura dēļ mēs nelejam šo ūdeni tualetes podā. Lieta tāda, ka tad, kad jūs tā dariet, jūs atstājiet atlikušo slikto enerģiju dzīvoklī. Izlejot ļaunuma glāzi ārpusē, jūs atdodiet negatīvo enerģiju Mātei-Zemei, lai tā savā laikā pārvērstu to par kaut ko pozitīvu.

Izdariet to, un jūs uzreiz pamanīsiet, kā izmainījās atmosfēra jūsu mājās. Ja to dara vienu reizi mēnesī, negatīvā enerģija vairāk nekad neatgriezīsies jūsu mājās.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru