Lūgšanas pret naudas trūkumu un parādiem. Nezinu kā jums, bet man tiešām palīdz!

Jebkura lūgšana ir pirmais un galvenais solis pretī jaunai dzīvei. Ja tu lūgšanas vārdos ieliec dvēseli, skaiti no visas sirds, tad tā nekad nepaliks bez atbildes.

Lūgšana pirmām kārtām ir saruna ar Dievu, vēršanās pēc palīdzības pie viņa grūtā situācijā vai pateicības izteikšana. Dievam nav nekā neiespējama, un par to nedrīkst aizmirst.

Viņam zināmas visas tavas nelaimes un kļūdas, bet Viņš ir pacietīgs un gaida, kad tu būsi gatavs pats vērsties pie viņa pēc atbalsta.

Kā noskaņoties lūgšanai

Katru dienu ir iespējams sākt jaunu dzīvi. Ja tu esi pamodies, tad esi ieguvis dāvanā no Dieva vēl vienu iespēju izmainīt savu dzīvi. Tieši tāpēc lūgšanai nevajag meklēt īpašus iemeslus. Tiesa, dzīvē ne vienmēr viss iet tā kā gribētos. Visās grūtajās situācijās palīdzēs ticība – tā būs orientieris un palīgs, kas palīdzēs tikt uz priekšu. Dievs nav vienaldzīgs ne pret vienu lūgšanu, kas nāk no sirds.

Lūgšanas pret naudas trūkumu jāskaita tad, kad patiešām nezini, ko darīt, kā tikt vaļā no kredītiem, un nomaksāt parādus. Ja tu neredzi izeju, ja esi apmaldījies vai pazaudējis ceļu, Dievs palīdzēs atrast izeju sarežģītā situācijā. Kad cilvēks strādā bez apstājas, bet nabadzība arvien vairāk nospiež, vēršanās pie Augstākajiem spēkiem tev palīdzēs. Nedrīkst nolaist rokas, vērsies pie Dieva un Viņš parādīs žēlastību.

Lūgšanas pret finansiālām grūtībām

Dodies uz dievnamu un noliec vienu sveci pie Sv.Nikolaja, Jēzus Kristus un Svētlaimīgās Matronas attēliem. Pārmet krustu vairākas reizes un atstāj baznīcu ar labām domām un ticību gaišākai nākotnei. Lūgšanai mājas apstākļos nopērc trīs sveces un vēlams, lai mājoklī būtu minēto svēto ikonas.

Uzreiz pēc atnākšanas mājās vai kolīdz rodas laiks, norobežojies no cilvēkiem. Noliec sev priekšā ikonas, bet katrai no tām priekšā pa svecei. Svecēm ir jādeg. Lai arī cik tev grūti nebūtu, nav vērts dusmoties uz Dievu un dzīvi kopumā. Tici tam, ka visu var izlabot, un, ka Dievs tevi neatstās bez sava atbalsta un rūpēm.

Nepatikšanas ar naudu aizies, parādus nomaksāsi un, varbūt nedzīvosi bagāti, bet noteikti arī ne nabadzīgi. Tagad tev jāpievēršas spēcīgāko lūgšanu vairākkārtīgai lasīšanai, un tās tev palīdzēs tikt galā ar visām problēmām.

Pirmā lūgšana:

“Jēzus Kristus, Dieva dēls, es Tevi lūdzu. Nabadzībā un postā dvēselei smagums uzgūlies, dēmoni atkal no tevis attālina. Apžēlojies, Debesu Kungs, pār Tavu grēcīgo kalpu, palīdzi man noparādiem atvadīties, staigāt pa patieso ceļu un cītīgi strādāt. Lai šie vārdi stiprina manu ticību, no zemes kārdinājumiem tā nav pasargāta. Bet viss ir Tava griba. Āmen.”

“Nikolaj Brīnumdari, uzklausi manus vārdus, grēcīgo vergu, kurš nav Tavas uzmanības cienīgs. Tevi es lūdzu izmisuma un bezcerības mirkļos, glāb mani no velnišķas bojāejas. Es strādāju, bet parādi vienalga aug, no nabadzības zaudēju mieru. Es Tevi lūdzu, svētais aizstāvi, katru lūdzēju atbrīvo no skumjām. Slavēts, lai top Tavs vārds. Āmen.”

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru