Mairis Briedis par gaidāmo Kiviča un Endziņa cīņu saka: “Nedod Dievs, kāds vēl kļūs par invalīdu!”

Jau kādu laiku atpakaļ tika 9. marta izsludināta Andra Kiviča un Nika Endziņa boksa cīņu. Par šo tēmu daudzi nespēj klusēt un izsaka savu viedokli. 

Kā jau ziņots, sākotnēji abu vīriešu izskaidrošanās vairāk noritēja internetā, kur Niks Endziņš savā sociālajā kontā Facebook.com visai agresīvā veidā aicināja uz cīņu Kiviču, piedraudot, ka “to blondo Lieni es savākšu sev”.

Pēc tam Andris izaicinājumam atsaucās un nu visa Latvija var gaidīt cīņu jau šo sestdien, 9. martā. Tikmēr Latvijas profesionālā boksa talants Mairis Briedis žurnālam “Privātā Dzīve” izteicis savas bažas par gaidāmo cīņu, norādot to, ka pirmkārt, no īstas cīņas tajā, visticamāk, nebūs redzams nekas, jo tas, ka tu māki braukt ar ķerru pa dārzu vēl nenozīmējot to, ka tu vari braukt auto sacīkstēs, raksta kokteilis.la.lv

Kā arī nobažījies ir par to, ka ļoti apšauba, ka cīņas organizatori ir cīņai sagatavojušies pienācīgi, piemēram, vai abu dalībniekus veselības stāvoklis ir rūpīgi pārbaudīts, piemēram, vai veikta galvas magnētiskās rezonanses izmeklēšana, lai pārliecinātos, vai vispār kādam no viņiem drīkst sist pa galvu. Mairis Briedis žurnālam teicis: “Nedod Dievs, kāds dabūs pa galvu un kļūs par invalīdu!”

Bokserim arī jautāts, kādas izredzes, viņaprāt, ir abiem dalībniekiem cīņā, uz ko Mairis atbildējis izvairīgi, norādot vien to, ka Kivičam, iespējams, ir saglabājusies kāda sportiskā forma no senākiem laikiem, bet par Endziņa spējām viss esot skaidrs pēc iziešanas ringā ar Kristapu Zuti.

Kokteilis.lv jau rakstīja, ka februāra nogalē savus spēkus un izturību pārbaudīt ringā devās Endziņš un viņa pretinieks bija Latvijā pazīstamas boksa entuziasts Kristaps Zutis.

Rezultāts, protams, nebija pārsteidzošs – Zutis viltus ziņu “tēvu” ringā pamatīgi pārmācīja, kā vēlāk pats skaidroja – arī par viltus ziņām, kuras Endziņš izplatīja ilgu laiku Latvijā.

Nu ko, gaidīsim un redzēsim kas notiks!

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru