Mājas augi, kas nesīs jums slimības, nepatikšanas un vientulību

Ticēt vai neticēt istabas augu mistiskajām īpašībām ir personīga izvēle. Mēs varam tikai pateikt, kuri no viņiem māņticīgie ir apveltīti ar spēju negatīvi ietekmēt cilvēku un pat radīt lielas nepatikšanas viņa mājā.

Efeja. Patiesībā, tālu ne visur un ne vienmēr, šis augs bija kaitīgs cilvēku prātos. Iepriekš Rietumos to uzskatīja par dievbijības simbolu, bet austrumos to sauca par ilga mūža avotu. Slāvi domāja citādi.

Viņi brīdināja jaunlaulātos nestādīt efejas. Pēc viņu domām, tas var izraisīt strīdus un pat novest pie šķiršanās. Starp citu, mūsdienu meistari feng shu jomā ievēro slāvu koncepciju. Viņi ir pārliecināti – efeja nozog mīlestību.

 

Fikusi vienmēr ir uzskatīti un joprojām tiek uzskatīti par amuletiem, kas piesaista bagātību. Ilgu laiku viņi apmetās krievu mājās. Pagājušā gadsimta pirmajā pusē tās varēja atrast gandrīz jebkurā dzīvoklī.

Viss mainījās 1945. gadā. Cilvēki ievēroja, ka vīri, dēli un tēvi no kara atgriezās tikai tajās mājās, kur nebija fikusu. Bet kur viņi bija, diemžēl, nē. Sakritība vai modelis? Labāk nepārbaudīt.

 

Lasi vēl: Labāk nestādiet šos skaistos augus savā pagalmā – izlasīsiet un sapratīsiet!

Monsteru mīl Ķīnā, uzskatot, ka tās tuvums pagarina mūžu. Citur nepiekrīt. Speciālisti uzskata, ka tas smeļ enerģiju no cilvēka un var “noslāpēt” pacientu, kas cieš no sirds un bronhu-plaušu patoloģijām. To var novietot tikai sabiedriskās vietās. Tur tas palīdz atbrīvoties no negatīvām emocijām.

 

Pievienot komentāru