Māte nevainīgo meitu dzina pie ginekologa pēc katras diskotēkas. Izlasot stāsta beigas knapi turējos, lai pilnā balsī nesāktu smieties

Tāpat kā visiem ārstiem, arī Jānim ir “mīļākie” pacienti – tie, pēc kuru pieņemšanas viņš piedzīvo kolikas smieklu lēkmju dēļ. Jānim “vismīļākā” paciente ir divdesmit gadus vecā Ieviņa kopā viņas ar māti.

Pirmkārt, māte ir audzināta svētās tradīcijās, un viņa ir pārliecināta, ka pirms kāzām – nē, nē … Un viņa meitu tur cieši grožos – pēc katras diskotēkas dodas pie daktera Jāņa, lai pārliecinātos, ka meita joprojām ir nevainīga.

Pati Ieviņa ir jauniete ar nosliecēm uz nimfomāniju, tiesa, to gandrīz vienmēr ir veiksmīgi bremzējusi temperamentīgā māmulīte. Gandrīz – jo pilnīgi vienmēr jau izsekot nevar. Te Ieviņa, kaut arī ir nevainīga, sieviešu tamponus lieto piecus uzreiz, bet Jānim ir jāvelk ārā, tiesa skrāpē attiecīgās ķermeņa vietas, bet Jānim tās ir jāārstē.

Lasi vēl: Pēc šīm pazīmēm ir viegli noteikt kurš ir ļoti labs ārsts, kuram vari droši uzticēt rūpes par savu veselību

Taču tie ir ziediņi. Nesen Ieviņa konsultācijā sastrādāja tādus brīnumus, ka puse ārstu (arī sievietes, kuras kolektīvā ir vairumā) nevar vien pārtraukt lietot alkoholu ārstnieciskos nolūkos.

Kopumā Ieviņu ar simptomiem – sliktu dūšu un vemšanu un aizdomām par grūtniecību – nosūtīja ginekologam. Dabiski Jānis jau priecājās, ka iknedēļas nevainības testi beidzot beigsies, un iztēlojās, kā viņš svinēs atbrīvošanos no izcilā dueta “Ieviņa un mamma”, taču tas tā nebija.

Pārbaudē atklājās, ka Ieviņa joprojām bija nevainīga kā jaundzimis bērns. Tātad viņa nav stāvoklī. Bet Jānis nolēma atriebties par vilšanos – viņš nodeva mātei nosūtījumu analīzei, lai pārbaudītu, vai Ieviņai ir grūta vai ne. Māte, kas jau tā nervozēja, nonāca pirms infarkta stāvokli.

Bet kāds gan bija ārsta pārsteigums, kad analīzes nepārprotami parādīja – Ieviņa ir stāvoklī. “Protams, laboratorijas asistents kļūdījās,” Jānis nolēma. Un pasūtīja atkārtotu pārbaudi, slepeni izbaudot Ieviņas mammas sejas izteiksmi, uzzinot par notikušo.

“Dakterīt vienkārši vairs mūs tā nebiedē, un mēs tevi vairs netraucēsim,” pauda Ieviņas mamma.

Jānis bija spiests iedzert validolu, jo rezultāts atkal bija pozitīvs. Vajadzēja zvanīt laboratorijai un izrakstīt kārtējo nosūtījumu.

Pēc nākamo rezultātu nākšanas fiziski spēcīgākie kolēģi atturēja neadekvāto Jāni, kurš mēģināja ielauzties laboratorijā un, maigi izsakoties, “nogalināt” laborantus. Vari minēt trīs reizes, kāds bija analīžu rezultāts? Pareizi – Ieviņa bija stāvoklī.

Ieviņas apskates laikā laikā Jānis pavadīja vismaz pusstundu blakus jaunietei,  mēģinot saprast, caur kuru atveri viņa varētu palikt stāvoklī. Netika atrasts piemērots diametrs, tāpēc jauniete tika nosūtīta uz ultraskaņas skenēšanu.

Pagāja smagas gaidīšanas dienas, situācija novērojošajai dakterei nedeva atpūtu … Pirmo reizi uz pieņemšanu pie ginekologa Ieviņa ieradās bez mātes: “Mammai bija slikti ar sirdi, viņa tiek novērota pēc ultraskaņas veikšanas”.

Kad Jānis izlasīja ultraskaņas veidlapu, viņam radās vēlme apgulties, jo dokumentā bija rakstīts: “ viens dzīvs auglis, termiņš 10 nedēļas” Tad man ienāca prātā, ka mans draugs ir saskāries ar iepriekš nezināmu nevainīgās ieņemšanas gadījumu, tāpēc kļūs slavens ar to, ka viņa paciente iznēsājusi savā dzemdē jaunu Jēzu Kristu, saņems Nobela prēmiju,  vai arī, ja pavisam nepavisam neveiksies – nonāks trako mājā.

Es vairs nemocīšu lasītāju ar minējumiem, tāpat kā mans draugs nesāka mocīt mani.  Visam izrādījās skaidrojums. Izrādās, ka Ieviņa jau sen tikās ar jaunu vīrieti, taču viņi netika tālāk par petingu, atceroties par pastāvīgajiem ginekoloģiskajiem izmeklējumiem. Bet viss, pat petings, mēdz apnikt, jo ik ikvienai apnikušai lietai nepieciešama dažādība.

Rezultātā seksuāli nobriedušais, bet intelektuāli zemas attīstības pāris, izmantojot šļirci, radīja jaunu brīnumu medicīnā. Kā paskaidroja topošie vecāki, viņi skatījās televīzijas pārraidi par liellopu mākslīgo apsēklošanu un nolēma to izmēģināt uz savas ādas. Tā kā abus intelektuāli var  pielīdzināt auniem, viss izdevās.

Šim stāstam ir laimīgas beigas – mīlnieki sarīkoja kāzas, nolēma iznēsāt bērnu, Jāni uzaicināja kļūt par laulību liecinieku un gaidāmā mazuļa krusttēvu. Pats Jānis domā par steidzamu pāriešanu uz citu darbu – jo esošā darbavieta prasīs, lai viņš novērotu Ieviņu visu grūtniecības laiku un veiktu pēcdzemdību aprūpi, un tad vēl, iespējams, ka piedzims meitiņa…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru