Nedēļa no 7. līdz 13. septembrim būs saspīlēts laiks visiem, bet jo īpaši trim zodiaka zīmēm. Esi piesardzīgs, lai nenokļūtu nepatikšanās!

Astroloģiju cita starpā var izmantot, lai identificētu un izskaidrotu vairākus neveiksmīgākos brīžus cilvēka dzīvē. Astroloģija piešķir jēgu nogurdinošākajām un nepanesamākajām cīņām, palīdzot saprast, kā tā padara tevi stiprāku.

Tiek prognozēts, ka nedēļa, kas sākās 7. septembrī, būs sarežģīts laiks ikvienam, betvairākām horoskopa zīmēm tā būs īpaši nejauka. Neatkarīgi no tā, tevjāatceras, ka visām šīm grūtībām būs zināma jēga!

Lūk, kā zodiaka zīmes, kurām šī nedēļa pēc horoskopa būs vissaspīlētākā, var gūt zināmu labumu no astroloģiskās situācijas.

Vērsim var šķist, ka viņš zaudē kontroli pār situāciju un ka pār viņu gāžas viss un uzreiz.

Tev var likties, ka vienlaikus ir daudz spēku, kas tevi velk dažādos virzienos, un tu nespēj visus iepriecināt. Tomēr visnepatīkamākā ir sajūta, ka tev nav izvēles brīvības, brīvas gribas.

Var šķist, ka lēmumus pieņem jebkurš cits, bet tikai ne tu, un tu nespējpārvaldīt notiekošo. Tomēr Visums mudina tevi atkal atrast savu balsi. Atceries: šī ir tava dzīve, un tu esi par to atbildīgs. Ja tev ir jānosaka sev robežas, dari to!

Svariem šonedēļ var atkal atvērties un radīt sāpes vecas, neārstētas brūces. Tev var šķist, ka esi dziedināts no kāda nepatīkama pagātnes notikuma. Tu vari domāt, ka esi ar to pilnībā ticis ar to galā un atvadījies no bijušā.

Tomēr kaut kas tev atgādinās par notikušo, un atmiņa atkal atvērs brūci. Tas ir tas, kas neizbēgami notiek ar cilvēku, kad viņš mēģina iet tālāk, pirms ļauj sev izjust un izdzīvot visas sāpes.

Šonedēļ dod sev iespēju “sajust savas jūtas”. Lai gan tas, iespējams, izraisīs stipru diskomfortu, šis process ir neatņemama dziedināšanas daļa. Padari savus jūtu uzplūdus par šīs nedēļas galveno prioritāti!

Ūdensvīrs šonedēļ piedzīvos dziļas garīgās pārmaiņas. Kļūstot par nobriedušāku, pašpietiekamāku un atbildīgāku personību, cilvēks iegūst daudz labu lietu. Tajā pašā laikā šis process ir saistīts ar daudziem upuriem.

Lasi vēl: Kādu vārdu dot meitenei, kas dzimusi 2021. gadā: Skaisti, mūsdienīgi un reti vārdi katrā mēnesī

Pašlaik tev skaidri jāapzinās – lai tiktu uz priekšu un kļūtu par tādu cilvēku, par kādu vienmēr esat sapņojis būt, tev jāatsakās no daudzām lietām, kas kādā dzīves brīdī tev daudz ko nozīmēja.

Tev irjāsaka ardievas vecajiem ieradumiem par labu jauniem. Ir jāpieliek punkts vecajām prioritātēm un jāvelta sevi jaunām.Dod sev laiku, lai pielāgotos – šī nav viena soļa darbība, bet ilgstošs process.

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru