Nežēlīgas maitas – sieviešu zodiaka zīmes, kuras pamet vīriešus kā izmantotas lietas

Ļoti bieži tās jaukās meitenes, ar kurām vīrieši satiekas līdz nopietnu attiecību uzsākšanai un kāzām, nereti nemaz tik jaukas neizrādās. Diemžēl šķiršanos procentus sabiedrībā ir ļoti augsts, un veidi, kā pāri šķirās, ir ļoti atšķirīgi.

Pieņemts uzskatīt, ka visbiežāk vīrieši ir šķiršanās iniciatori. Bet ticiet, sievietes arī nav eņģeļi un prot ietriekt dunci mugurā savam partnerim.

Astrologi pastāstīja, kā šķirās zodiaka zīmes, izdalot īpaši nežēlīgas sievietes, kuras pamet savus vīriešus kā izmantotas lietas.

Meitene – Auns dod priekšroku sasildīt savu partneri, nevis šķirties. Un tomēr, ja tā notiek, viņa nogalina viņu ar dažiem vārdiem: “Tu man esi apnicis, lūk tavas zeķes, aizver durvis no otras puses”.

Meitene – Vērsis nekad neaiziet ātri. Viņa sāk pārvest pie mammas savus tērpus, mājas apģērbu utt. Visu maz pamazām, pa vienai kastei dienā. Viss beigsies ar to, ka pazudīs zobu birste vannas istabā, un tu pēkšņi apjautīsi, ka tev nav ne jausmas, kur viņa ir.

Meitene – Dvīnis ir duāla un satraukta personība. Šķiroties no viņas, vīrietis šķiras no emocionāli nelīdzsvarotas dāmas. Vēl pus gadu pēc šķiršanās no sievietes – Dvīņa, vīrieši pārdzīvo, apgalvojot, ka vairāk nekad dzīvē nebūs šādās attiecībās!

Meitene – Vēzis nebaidās izlikt vecas lietas no mājas. Tas attiecas arī uz apnikušo mīļāko. Bet viņa sarīkos viņam tādu dzīvi, ka vīrietis pats gribēs atbrīvoties no šīs nīgrās sievietes.

Meitene – Lauva, gluži kā karaliska persona, atlaiž vīrieti bez histērijas un pārmetumiem, ļaujot viņam kļūt par draugu nākotnē. Vienīgi jums abiem būs atšķirīgas draudzības izpratnes. No viņas puses – aizved mani tur, salabo man krānu, gribu seksu. Bet no tavas – bezierunu pakļaušanās, kas ļoti maz atšķiras no attiecībām ar viņu laulībā.

Meitene – Jaunava ar bijušo veido hroniskas attiecības. Šķiroties no viņas, vīrieti sagaida litriem asaru, tonna pārmetumu, simtiem sms un saplēstu fotogrāfiju. Bet jau pēc nedēļas viņa zvana un aicina uz kino. Tātad, visus savus bijušos vīriešus šī dāma tur rezervē.

Meitene – Svari reti pamet kādu pati, drīzāk puiši neiztur viņas mūžīgās dilemmas no rītiem – tēju vai kafiju, un pazūd jau pēc pirmās sarīkotās histērijas. Pat ja ar ikdienas dzēriena izvēli viss būt kārtībā, agrāk vai vēlāk šī dāma kļūs nomākta un sāks domāt daudz globālāk – kā viņu pamest? Kamēr viņa domās, vīrietis aizies pats.

Pēc attiecībām ar meiteni – Skorpionu, vīrietim raustās acs un viņš piecus gadus apmeklē psihoterapeitu, cenšoties visu aizmirst. Mēs varam šo vīrieti apbēdināt: sieviete – Skorpions nepamet savējos pat pēc nāves.

Meitene – Strēlnieks pamet savus vīriešus diezgan izsmalcināti. Viņai tā ir intelekta cīņa. Kolīdz sieviete – Strēlnieks sajūt, ka attiecības sāk atdzist, viņa sāk ģērbties seksuālos bodijos, rīko romantiskas vakariņas un seksa maratonus. Un varētu šķist, ka vīrietim atkal ir paveicies! Bet nekā! Skaisti tērpusies, ideāli pieguļošā kostīmā, viņa paziņo, ka vairāk tevi nemīl, bet gultā tu esi niecība. Un tas ir pats mazākais.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru