Viņa domāja, ka izglāba kaķi, bet tā nebija. Ienākot vīriešiem māja, dzīvnieks metās tiem virsū un tālāk viss notika strauji

Mēs domājam, ka jūs atcerēsities šo neparasto stāstu. Lūko, kas var rasties no patiesas vēlmes palīdzēt kādam, kurš ir blakus.

Šis incidents notika ar vecāka gadagājuma vientuļu sievieti kura dzīvoja mazā Krievijas ciematā. Viņai nebija ne ģimenes, ne vīra. Vienīgais prieks dzīvē bija viņas četri pūkainie mīluļi kaķi. Nevar sacīt, ka šie mājdzīvnieki izceltos ar kaut īpašu.

Tie bija parastie kaķi, kurus sieviete dažādos laikos bija paņēmusi uz ielas. Bet kādu dienu, kad viņa atgriezās mājās no pilsētas, dzelzceļa stacijā viņai pietuvojās kaķenīte – ne maza,  bet jau pieaugusi. Lūk, kā tas notika.

Lasi vēl: Ķīnā vecāki aizveda savu nepaklausīgo meitu uz vientuļu salu, lai iemācītu viņai kā uzvesties. Lūk, ar ko tas beidzās!

Sievietei rokās bija pilns maiss ar pārtikas precēm. Laiku pa laikam viņa devās uz pilsētu, lai apciemotu savu draudzeni, un pie viena iegādāties vairākus produktus, kas nebija pieejami dzimtā ciemata veikalā. Šajā somā bija gan garda desa, gan vārīta cūkgaļa, kuras smarža, iespējams, piesaistīja izsalkušo kaķenīti. Viņa sekoja sievietei. Nu, kur ir četri, tur ir pieci. Vecmāmuļa nolēma kaķēnu paturēt pie sevis.

Pagāja mēnesis. Kaķēns ātri iedzīvojās jaunajā vietā, lai gan pārējie pūkainie mīluļi viņu pieņēma piesardzīgi, bet tad lēnām samierinājās ar jauno “īrnieku”. Kaķēns auga ne pa dienām, bet stundām. Un  apetīte viņam bija laba – ēda par diviem. Drīz kļuva skaidrs, ka izaugs daudz lielāks nekā citi vecmāmuļas kaķi. Dzīvnieks sāka pārvērsties par dūšīgu kaķi. To pamanīja arī vecās dāmas kaimiņi.

Ieraudzījuši vecenītes pagalmā neparasti lielu kaķi, viņi sievietei teica, ka, visticamāk, tas ir meikūna šķirnes dzīvnieks, diezgan liela kaķu šķirne. Vecā sieviete par to bija ļoti priecīga – viņai nekad agrāk nebija bijis tīršķirnes kaķa. Un turklāt izrādījās, ka pūkainītis ir lielisks žurku ķērājs, bet tajā gadā ciems cieta no žurku uzbrukuma.

Pagāja dienas. Nekas netraucēja vecās sievietes ierasto dzīvi. Bet tad pie viņas kaimiņienes ieradās dēls. Visi zināja, ka viņš nekur nestrādā, un, ierodoties ciematā, viņš klīst apkārtnē, lai nozagtu visu, kas nav piesiets. Tiesa, vīrietis nelaupīja vietējo iedzīvotāju mājās, bet galvenokārt aptīrīja vasarnīcas. Bet šajā ierašanās reizē viss mainījās.

Reiz viņš dzirdēja, ka mātes kaimiņiene dodas uz pilsētu pārnakšņot pie draudzenes. Un tad viņam radās plāns vecās sievietes mājā uzmeklēt kaut ko vērtīgu. Viņš aicināja palīgos vēl divus vietējos iedzīvotājus, kuriem bija pazīstams šis noziedzīgais arods.

Bet vecmāmiņa nekur neaizbrauca. Sievietei pacēlās asinsspiediens un viņa palika mājās. Kaimiņienes dēls par to neko nezināja. Tāpēc vēlā vakarā viņš kopā ar diviem līdzzinātājiem iekļuva vecenītes mājā. Domādami, ka mājoklī neviena nav, viņi zaudēja modrību, sāka trokšņot un skaļi runāt. Troksnis pamodināja veco sievieti. Ieraugot guļamistabā vīrieša figūru, viņa sāka kliegt.

Pēkšņi sāka aurot arī viens no laupītājiem. Viņš burtiski gaudoja no sāpēm, jo milzīgs kaķis  bija uzlēcis viņam virsū un ielaidis nagus ļaunprātim sejā. Viņa līdzzinātāji skrēja skatīties, kas noticis. Viņus ieraugot, kaķis atslābināja tvērienu. Bet tajā pašā sekundē viņš metās virsū citam noziedzniekam un iecirta nagus viņam kājā. Laupītāji šausmās aizbēga.

Papildus minētajam teiksim tā, ka, izmeklējot vecās sievietes mājā notikušo, izrādījās, ka viņas aizstāvis nemaz nav bijis meikūna šķirnes kaķis, bet gan plēsonīgs dzīvnieks, savvaļas manuls. Visi ir neizpratnē par to, kā vecajai sievietei izdevās pieradināt šo milzīgo brīvību mīlošo plēsēju.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru