Pavisam vienkāršs triks ko izmanto ekstrasensi, lai neveiksmes izgaistu kā uz rokas mājiena

Saspraužamā adata ir priekšmets, kas spēj sevī uzkrāt gan pozitīvo, gan negatīvo enerģiju, kā arī absorbē visu slikto enerģiju, ko mums sūta citi cilvēki. Ne visi zina, kā lietot saspraužamo adatu. Tik pierasta lieta var kļūt par spēcīgu līdzekli, kas pievelk slimības un neveiksmes.

Pastāv dažādi ticējumi, kurus atklāj mūsu vecmāmiņas, nododot zināšanas saviem bērniem un mazbērniem un mācot viņiem, kā pasargāt sevi no skaudīgu cilvēku un ļaundaru negatīvās ietekmes.

Saspraužamo adatu ieteicams piespraust pie drēbēm no dabīgiem audumiem apģērba kreisajā pusē. Liec aiz auss – neviens nedrīkst redzēt tavu amuletu!

Gandrīz ikvienā mājā rodama parasta saspraužamā adata – amulets, kam ir zināms spēks, un ko izmanto daudzi cilvēki. Saspraužamā adata, ko rokās turējis skauģis, atstāj uz cilvēku spēcīgu negatīvu ietekmi. Tāpēc ar saspraužamo adatu tiek veikti rituāli – šādi tā aizsargā pret negatīvo enerģiju.

Ir svarīgi zināt, kā pareizi attīrīt savu amuletu no negatīvās enerģijas. Lai to izdarītu, tas jānoskalo ar tekošu vai baznīcā svētītu ūdeni, pēc tam jāuzliek uz salvetes, lai saules stari būtu vērsti uz saspraudi. Dienu vēlāk amulets ir gatavs lietošanai.

Lai veiktu rituālu, aizdedz sveci un turi saspraužamo adatu virs liesmas, skandējot vārdus:

“Paņem slikto, atvairi to no manis. Ļaunā acs un nolādējumi pazūd, šī saspraužamā adata man var palīdzēt”.

Ja saspraužamo adatu pēkšņi atrodi starp savām personiskajām mantām, zinot, ka pats/pati šo priekšmetu tur neesi noglabājis, ir skaidrs, ka tevi kāds cenšas negatīvi ietekmēt. Saspraužamo adatu nelabvēļi var ievietot tavā kabatā, makā, automašīnā vai mājoklī. Tavu paziņu vidū var būt cilvēki, kas vēlas tev sagādāt nepatikšanas.

Lai uzliktu ļaunu aci vai nobrīnējumu, saspraužamā adata ir spēcīgs instruments. Bieži vien ļaundari ar tās palīdzību var uzsūtīt tev slimības, naudas problēmas, neveiksmes. Daudz kas ir atkarīgs no tā, kurš uzlicis ļaunu aci vai nolādējumu.

Bet rituāls, lai no šā negatīvisma atbrīvotos, ir pavisam vienkāršs; to var veikt ikviens.

Lasi vēl: Šie 5 istabas augi nes neveiksmes māju iemītniekiem. Nekādā gadījumā neturiet šos augus mājās!

Tātad – saspraužamā adata ir jāuzkarsē virs baznīcas sveces uguns, kamēr tā kļūst sarkana; pirms rituāla jāuzvelk cimdi. Uguns izsvēpē negatīvo enerģiju. Pēc tam saspraužamā adata jāierok zemē iespējami tālāk no mājas, vietā, kur neapgrozās cilvēki.

 

COMMENTS

Pievienot komentāru