SIVA talka

Šodien, 12.aprīlī, gaidot Spodrības mēnesi Jūrmalā, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) darbinieki, SIVA Koledžas studenti un Jūrmalas profesionālās vidusskolas (JPV) audzēkņi sakopa tuvumā esošo apkārtni.

Sagaidot pavasara sezonu, Jūrmalā ik gadu tiek rīkots Spodrības mēnesis. Šogad tas sāksies 17.aprīlī un ilgs līdz 17.maijam. Spodrības mēneša laikā ikviens pilsētas iedzīvotājs un nekustamā īpašuma saimnieks tiks aicināts sakopt savu apkārtni.

SIVA darbinieki un abu izglītības iestāžu audzēkņi un studenti jau šodien piedalījās pašu organizētā talkā, lai sakoptu savu apkārtni – grābjot pērnās lapas, ravējot dobes, apgriežot pērnos ziedus, stādot jaunus kociņus un zaļumus u.tml. Tika vākti arī kāpu zonā izmestie atkritumi.

Talkas noslēgumā visi dalībnieki sapulcējās vienkopus, lai baudītu gardu, siltu zupu un dalītos priekā par paveikto darbu.

SIVA ir labklājības ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, nodrošināt iespēju saņemt profesionālo rehabilitāciju un iegūt profesionālo vidējo vai pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru