Šo sieviešu vārdu nēsātājas tuvāko gadu laikā sagaida grūts un sarežģīts periods

Ne velti tev omītes ir teikušas, ka pirms bērnam dod vārdu ir jāpārliecinās par tā nozīmi un vēsturi. Diemžēl tiek uzskatīts, ka šie meiteņu vārdi ir neveiksmes nesēji, gan sev, gan ģimenei. 

Mūsu senči ļoti rūpīgi izvēlējās vārdu, pievēršot uzmanību nedēļas dienai un dzimšanas laikam. Vārda izvēlei bija ļoti nozīme bērna dzīvē.

Lasi vēl: Viņi tika izdzīti no mājas un viņiem bija jādzīvo pamestā šķūnī. Bet viņi nevarēja iedomāties, ko tur atradīs

Dziednieki uzskata, ka katram cilvēka vārdam piemīt konkrēts raksturs un tā īpašības. Reizēm citi ir laimīgāki, bet citi ne tik laimīgi, kādēļ gan tā? Šeit lielu lomu spēlē cilvēka vārds.

Esam noskaidrojuši, ka šie sieviešu vārdi tika vēsturē uzskatīti par neveiksmes nesējiem. Dziednieki uzskata, ka šīm vārda nēsātājām ir rūpīgi jāstrādā pie sava rakstura, ja viņām tas būs pa spēkam, tad neveiksmu jūra beigsies.

Anna

Vārda nozīme: Neuzvarama

Anna ir ar ļoti spēcīgu raksturu, taču dzīvē šī rakstura iezīme bieži atspēlēsies pret viņu pašu. Viņai ļoti patīk vīriešu uzmanība, taču šī iemesla dēļ viņa var neapprecēties vispār. Viņai ļoti rūp sava ģimene. Viņas stiprais raksturs diemžēl ir neveiksmju cēlonis. Ne vienmēr visu var atrisināt ar konflikta palīdzību. Padomā par to!

Elizabete

Vārda nozīme: Nolemtā

Ļoti attīstīta intuīcija, taču tā bieži tevi maldinās un iepīs tevi konfliktos. Sievietes ar šādu vārdi bieži ir stresainas, nervozas un ātri var uzsākt konfliktu par ar ģimenes locekļiem. Šis vārds bieži tiek saistīts ar Dievu, taču šis pieņēmums ir nepareizs. Mūsu senči uzskatīja, ka viņa ir sātana labā roka. Vēsturē šis vārds bijis karalisks, taču ezotēriķi uzskata, ka ir pilnīgi nepareizi bērnam dod šādu vārdu, ja neesi informēts par tā nozīmi.

Lidija

Vārda nozīme: Muzikālā

Raksturs ir sarežģīts un noslēpumains. Tiek novērots, ka sievietes ar šādu vārdu biežāk ir depresīvas un nomāktas par dzīvi. Ļoti ilgi atcerās aizvanojumus un tādēļ dzīvē bieži zaudē labus draugus. Viņām ir vīriešu domāšanas veids. Ja atrodas cilvēks, kurš prot viņu nomierināt un paskatīties uz dzīvi ar pozitīvām acīm, tad viņa var kļūt par mīlošu sievu.

Tamāra

Vārda nozīme – agresīvā

Sapņotāja, taču reizēm dēļ saviem sapņiem neredz realitāti un dzīvo mākoņos. Šis vārds ir atceļojis no Gruzijas, tur tas tika uzskatīts par skaistu sieviešu vārdu, taču ejo tālāk pasaulē cilvēki sāka izteikt brīdinājumus, ka šādu vārdu bērniem nedot. Ezotēriķi šobrīd uzskata, ja Tamāra skatīsies uz dzīvi pozitīvi, tad viss nokārtosies, bet ja nē, tad visu dzīvi pavadīs nomocīta.

Šie arī ir vārdi, kuriem ir smags un grūts liktenis sagaidāms tuvākā gada laikā – Olga, Natālija, Daiga, Emīlija.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru