Šos vārdus drīkst un pat vajag teikt spoguļa priekšā! Izlasi!

Daudzi runā par to, kurus vārdus nedrīkst teikt spoguļa priekšā, bet mēs pastāstīsim, kurus vārdus drīkst un pat vajag teikt. 

Kopš seniem laikiem īpašas īpašības ir saistītas ar spoguļiem. Katru dienu mēs skatāmies spogulī ar dažādām noskaņām. Lai piesaistītu mīlestību un labu veiksmi, ir svarīgi zināt, kādi vārdi jāsaka pie spoguļa.

Kopš seniem laikiem cilvēki ir piesaistīti spogulim un atspoguļo tajā neizskaidrojamas īpašības. Ar spoguli ir saistītas daudzas senās leģendas. Tas parādās arī daudzu tautu pārliecībās. Galu galā šis enerģiski spēcīgais priekšmets ir ikviena mājā un ikdienā mijiedarbojas ar šo personu.

Lasi vēl: Negatīvā enerģija mājoklī: lietas, kas par to liecina. Ko darīt, lai tiktu vaļā no šīs sērgas?

Ir vārdi, kurus nekādā gadījumā nevar teikt spoguļa priekšā. Galu galā vārdi un frāzes, ko jūs esat izteikuši, domājot par sevi pārdomās, vajadzētu būt pozitīvām. Visi vārdu piemēri, kurus vietnes eksperti apkopojuši šajā rakstā, ir kāda veida pamati, kas veido laimi. Izmantojot tos, jūs būsiet pārsteigts, cik lielā mērā jūsu dzīve mainīsies.

10 vārdus, kas tev liks tev iemīlēt sevi

Protams, vissvarīgākais ir tas, ka jūs nekad nekautrējieties sevi atstarot un neizmantojiet vārdus, kas ir negatīvi, atrodoties spoguļa priekšā. Pat ja jūs neesat apmierināts ar kaut ko sevī vai savā dzīvē, aizmirst to, apdomājiet un izrunājiet pārliecinoši un skaļi frāzes, kurās jums noteikti ir jābūt šādiem vārdiem:

skaistums;

veselība;

laime;

mīlestība;

prieks;

prāts;

bagātība;

jautrība;

spēks;

sasniegums.

Kā jūs varat izmantot šos vārdus, lūkojoties spogulī? Vārdi jāizrunā, apskatot sevi. Šie apgalvojumi ir sava veida radoša vizualizācija, ar kuras palīdzību jūs varat iegūt visu, ko vēlaties

Skaistums. Ikviens sapņo par skaistu un laimīgu. Bet bieži vien, apskatot sevi spogulī, nevēlamā veidā jūs sākat redzēt trūkumus – pat tos, kas pieder citiem. Lai mīlētu sevi, ne vienmēr eksperimentē ar savu izskatu – pietiek ar savu dabisko skaistumu. Mēģiniet teikt:

“Esmu visskaistākais” vai “Es esmu skaists un skaists”.

Ticiet man, ka skaļi un pārliecināti izteiktas, varēs kaut ko īstenot pat šādas īsās frāzes. Un pēc kāda laika jūs patiešām jutīsieties skaisti. Un nelielas izskata kļūdas būs jūsu atšķirības iezīme, kas jums piešķirs šarmu.

Veselība. Katrai personai ir nepieciešama spēcīga veselība. Un vēlme būt veselīgam ir savdabīga visiem. Atkārtojiet pirms spoguļa:

“Es jūtos lieliski.”
Drīz jūs pamanīsiet, ka nelielas kaites ir pārtraukušas jūs uztraukt, un ārsta apmeklējumi kļūs retāki.

Laime. Protams, pat laimes jēdziens katrai personai ir individuāls. Kādam laime ir mīlestība, jo kādam – bagātība un kādam – lolotas vēlmes izpildīšana. Stāviet spoguļa priekšā un norādiet visu, kas jums nepieciešams laimei. Un vissvarīgākais – zināt: cik lielā mērā jūsu vēlme ir tik tuvu, ka jūs to izpildāt.

Mīlestība. Protams, mīlestība ir neaizstājams laimes elements, vai tā ir mīlestība pret radiniekiem, draugiem vai mīlestību pret jūsu izvēlēto. Kāds cieš no vienpusējas mīlestības, citi meklē savu personu. Aplūkojot sevi, sakiet:

“Es gribu mīlēt un būt mīlēta.”
Noteikti: pēc kāda laika jūs atradīsiet savu abpusējo mīlestību.

Prieks. Neatkarīgi no tā, kā tas var izklausīties, daudziem dzīvē nav pietiekami daudz prieka. Slikts garastāvoklis, apātija, neveiksmes darbā un personīgajā dzīvē nogalina garastāvokli, un līdz ar to – prieks.

“Es priecājos par katru mirkli savā dzīvē.”
Laika gaitā jūs pārtraucat nemierināto pastāvīgo cīņu ar noskaņojumu, un prieka brīži dzīvē kļūs daudz vairāk.

Prāts. Ja jūs domājat, ka nezināt pietiekami daudz par saviem kolēģiem un draugiem, vai arī, ja jūs nevarējāt turpināt sarunu, tas nav nepieciešams ierakstīt sevi sarakstā pie muļķiem. Pastāsti savas pārdomas:

“Manas prāta spējas ir labākas par citu cilvēku spējām.”
Katru dienu pārliecinieties par to, bet neaizmirstiet attīstīties.

Bagātība. Vēlme bagātīgi dzīvot ne no kā neatsakoties nevienam vairs nav apkaunojoša. Dažreiz cilvēki mēdz vēlēties, ko viņi nevar atļauties. Šajā brīdī viņš domā par viņa materiālo stāvokli un par viņa uzlabošanos. Stāvot pie spoguļa, atkārtojiet:

“Es gribu nopelnīt daudz naudas” vai vēl vienu iespēju: “Es gribu labi nopelnīt.”
Šīs domas atkārtošana un jūsu centieni palīdzēs jums sasniegt materiālo stabilitāti.

Dzīvesprieks. Iespējams, ļoti maz no mums no rīta pieceļas ar vārdiem: “Es mīlu savu dzīvi, un viss man ir piemērots.” Bet, ja katru dienu teiksiet šo vienkāršo frāzi pie spoguļa, drīz jūs jutīsiet mīlestību un citu attieksmi pret savu dzīvi.

Spēks. Ļoti bieži cilvēks jūtas bezspēcīgs saistībā ar ārējām problēmām un iekšējām pieredzēm. Pastāsti sev:

“Es nekā nebaidos.”
Jūs sajutīsiet izturību un spēsiet pārvarēt savas bailes. Un pretinieki varēs gūt pretspēku no tevis.

Sasniegumi. Noteikti mērķi ir jāsasniedz. Bet dažkārt nav īpašas idejas par to, kā to izdarīt. Neuztraucieties. Sakiet pie spoguļa:

“Es sasniegšu visus savus mērķus. Es nebaidos no šķēršļiem. “
Koncentrējieties uz izvirzītajiem mērķiem un tie drīz piepildīsies.

Spoguļiem ir īpašas enerģijas īpašības. 10 vārdi, kas tika apspriesti šajā rakstā, ir tikai atbalsts. Neaizmirstiet, ka, stāvot pie spoguļa, jūs nerunājat ar viņu, bet gan ar sevi. Tāpēc nebaidieties un nemaldiniet sevi. Esiet pārliecināti par saviem vārdiem un runājiet sirsnīgi.

COMMENTS

Pievienot komentāru