Tautas ticējumi pilnmēness laikā rīt, 3.augustā bagātībai un labklājībai. Vecs rituāls

Nu kā lai palaiž garām šo pilnmēnesi! Ir pienācis laiks kādu laiku aizmirst par visām problēmām un iedomāties sevi kā mākslinieku, kurš savu dzīvi glezno ar spilgtām un sulīgām paletes nokrāsām.

Uzzināsim par dažiem ticējumiem, kuri attiecas uz šo konkrēto pilnmēnesi, 3. augustā. Publikācijas beigās es dalīšos ar jums par seno bagātības un labklājības rituālu.

Tautas ticējumi 3.augustam, kurus vajdzētu ņemt vērā.

Mēnesim ir īpašs efekts uz katru cilvēku. Nav svarīgi, vai ticat tā ietekmei vai nē. Pāreja no otrā posma uz trešo zem Ūdensvīra zīmes sola pārmaiņas un paver jaunas iespējas drosmīgajiem un tiem, kas nebaidās no grūtībām.

1.Mūsu slāvu senči  mēnessgaismu salīdzināja ar briesmām, un viņi aizvēra logus, lai neielaistu to mājā. Tāpat kā mūsdienu pasaulē tiek uzskatīts, ka nedrīkst ļaut lai naudas makam spīd virsū meness gaisma, savādāk nauda aizies prom.

2.Šajā laikā ir jādodas ievākt dažādi augi. Pilnmēness laikā augi patiešām ir apveltīti ar spēcīgām īpašībām. Noteikti šo atceries.

3.Mazgājot seju ar rasu pilnmēness laikā, jūs attīrīsiet sevi no negatīvisma.

Pilnmēness laikā ir īpaši spēcīgas lūgšanas. Lūgšanas palīdz stiprināt mēness enerģiju, aizsargā pret negatīvām ietekmēm. Pilnmēness laikā gaidāmas garastāvokļa maiņas. Tas ir normāli.

Īpašs rituāls 3.augustam:

Atpūtieties, atveriet sirdi Visumam. Aizverot acis, ļaujieties vizualizācijai, sapņiem un veidojiet skaistus nākotnes plānus.

Ir svarīgi attīrīt sevi no negatīvisma pilnmēnesī un dot vietu jaunām emocijām. Šim nolūkam mēs izmantojam sālsūdeni. Sataisiet šādu vannu un dodieties vannā uz 10-15 minūtēm.Pēc tam aizdedziet sveci un velciet to gar jūsu ķermeni no kājām uz galvu. Turot krūšu rajonā. Uguns jūs attīrīs.

Tagad droši varat ķerties klāt rituālam…

Mēness gaismā virs sliekšņa tika uzlikta tīra ūdens bļoda un tur tika ielikts jebkurš talismans. Parasti tā bija sudraba monēta vai jebkurš cits sudraba priekšmets. Tagad mēs uzliksim bļodu uz palodzes. Līdz rītam viņu uzlādē mēness gaisma.

Lasi vēl: Makaronus vāru tikai šādi – tie nesalīp un saglabā labu garšu pat pēc stāvēšanas ledusskapī. Izcili vērtīga recepte!

No rīta mums jāmazgājas ar šo ūdeni un jāsaka vārdi:

Šo talismanu vienmēr nēsājiet līdzi un kad nepieciešama palīdzība runājiet ar to un lūdziet palīdzību. Šajā rituālā viss ir atkarīgs no jūsu ticības šim rituālam.

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru