Veiksme no Vangas. Pirms nāves slavenā pareģe esot nosaukusi trīs lietas, kas piesaista laimi ģimenē

Dzīves laikā leģendārā bulgāriete Vanga izpelnījās izcilas gaišreģes reputāciju – viņa izteica desmitiem dažādu prognožu, un vairākas no tām piepildījās par 100 procentiem. Staļina nāve un Kenedija slepkavība, PSRS sabrukums, kā arī 2001.gada 11. septembra terorakti ASV – to visu neredzīgā praviete aprakstīja neticami precīzi.

Pēc Vangas nāves parādījās liels skaits sekotāju, kuri, tāpat kā viņa, mēģina izteikt dažādus paredzējumus. Bet šo unikālo sievieti atceras ne tikai ar globāla rakstura nākotnes prognozēm, bet arī ar vairākiem padomiem, kuri palīdzēs nodrošināt veiksmes auru mājoklī.

Dzintars, izžāvētas zivju zvīņas un smilšu pulkstenis ir diezgan neparasts lietu kopums, taču, pēc pareģes ieteikuma, tas piesaistīs mājoklim veiksmi un panākumus.

Vanga ir paudusi: “Mājā jābūt saulei, kas atspoguļojas sveķos” – tas nozīmē dzintaru. Pēc viņas teiktā, zeltaini rūdītie sveķi palīdzēs harmonizēt mitekļa vidi un viesīs skaidrību mājinieku prātos, jo skaidra galva vienmēr ir veiksmes galvenā un neatņemamā sastāvdaļa. “Zivju zvīņas mājoklī ienes labklājību un turību,” akcentējusi gaišreģe.

Lasi vēl: Kaimiņi bija neizpratnē, kad nopirku vecu vagonu. Bet tagad viss ciems apskauž manu šiko dārza mājiņu, kuru izveidoju pats

Ikviens, kas pienācīgi notīra zvīņas un tās izžāvē, saņem bagātības enerģiju, bet galvenais šis talismans ir kārtīgi jānoslēpj, jo pretējā gadījumā tā spēks var ātri izsīkt, brīdinājusi Vanga.  Arī smilšu pulkstenim, pēc viņas uzskata, ir liela nozīme arī panākumu gūšanā, Vanga sacījusi: “Laiks stiklā ir apstājies un pārvērties smiltīs.

Virpini to, grozi to, līdz saņem skaidru atbildi uz savu jautājumu.” Ja pēkšņi sastopies ar ļoti grūtu izvēli vai uzdod kādu jautājumu, uz kuru neviens no apkārtējiem nespēj atbildēt, ir vērts pagriezt pulksteni otrādi, pagaidīt, kamēr smiltis sabirst pulksteņa apakšējā daļā, – tad arī atbilde nāks.

Lai gan minētais komplekts, iespējams, liekas mazliet dīvains, tas var piesaistīt veiksmi un panākumus tev un taviem mājiniekiem. Turklāt vārds “panākumi” nozīmē ne tikai finansiālo stāvokli, bet arī lieliskas attiecības ar citiem cilvēkiem, kā arī ģimenes labklājību.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru