Ventspils pilsētas pašvaldības atbalsts jaundzimušā bērna vecākiem

Ventspils pilsētas pašvaldība sniedz finansiālu atbalstu, piešķirot vienreizēju pabalstu ģimenēm, kurās ir piedzimis bērniņš.

Lai palīdzētu jaunajiem vecākiem sagādāt mazulim nepieciešamo, Ventspils pilsētas pašvaldība aicina saņemt vienreizēju bērna piedzimšanas pabalstu 210 eiro apmērā par katru bērnu, ja abi vecāki ir deklarējuši savu dzīvesvietu Ventspils pilsētā bērna piedzimšanas dienā un pabalsta pieprasīšanas dienā. Savukārt, ja tikai viens no jaundzimušā bērna vecākiem ir deklarējis dzīvesvietu Ventspils pilsētā bērna piedzimšanas dienā un pabalsta pieprasīšanas dienā, tad piešķirtais pabalsta apmērs noteikts 105 eiro apmērā.

Bērna piedzimšanas pabalstu var saņemt līdz bērna 6 mēnešu vecumam (ieskaitot).

Lai saņemtu pabalstu, vienam no vecākiem jāierodas Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā Raiņa ielā 10 vai Talsu ielā 39, kur jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un jāiesniedz iesniegums.

Iesniegumi pieejami Sociālajā dienestā un Ventspils pilsētas portālā www.ventspils.lv.

Šī gada pirmajā pusgadā bērnu piedzimšanas pabalstu 210 eiro apmērā ir saņēmušas 108 ģimenes, bet 14 ģimenes saņēmušas pabalstu 105 eiro apmērā, kopumā šim mērķim izlietojot 24 tūkst. eiro pašvaldības budžeta līdzekļus.

Šī gada pašvaldības budžetā bērna piedzimšanas pabalsta izmaksai paredzēts finansējums teju 55 tūkst. eiro apmērā.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils pilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210 vai Ventspils pilsētas Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības portālā https://www.ventspils.lv un Ventspils pilsētas Sociālā dienesta “Facebook” lapā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru