Vīrs vēstulē atzinās, ka guļ ar sievas māsu. Tas ir nieks salīdzinot ar to, ko sieva viņam atbildēja – bomba!

Šķiršanās vienmēr ir nepatīkama. Bet šķiršanās ir īpaši pretīga, ja bijušais vīrs pamet sievu māsas dēļ! Viņš viņai uzrakstīja visbriesmīgāko vēstuli, ko viņa jebkad bija lasījusi… Bet sieva ir gudra un uzrakstīja viņam ļoti perfektu un ļoti cienīgu atbildi!

Mīļā sieva,
Es tev rakstu šo vēstuli, lai pateiktu, ka pametu tevi uz visiem laikiem. Es tev esmu bijis labs vīrs 7 gadus, un man nebija par ko sūdzēties, bet visam pienāk reiz beigas. Bet pēdējās divas nedēļas bija īsta elle… Tavs darba vadītājs šodien man piezvanīja, lai pateiktu, ka tu pameti darbu, un tas bija pēdējais manas pacietības piliens. Tu atgriezies mājās pagājušajā nedēļā un pat nepamanīji, ka man bija jauns matu griezums, ka es gatavoju tavu iecienīto ēdienu un pat uzvilku jaunus zīda bokseršortus.

Lasi vēl: Vīrieši ar šiem vārdiem ir fantastiski tēvi un mīloši vīri

Tu visu apēdi 2 minūtēs un uzreiz aizgāji gulēt, iepriekš noskatoties savu iecienīto seriālu. Tu man vairs nesaki, ka mani mīli; tu nevēlies no manis mīlestību un citas lietas, kas mūs saista kā vīru un sievu. Vai nu tu mani krāp, vai arī vairs nemīli mani; lai kas notiktu, es vairs neesmu tavā dzīvē.

Tavs bijušais vīrs

Ps. vari necensties mani meklēt Mēs ar tavu māsu pārceļamies uz citu pilsētu, kur sāksim kopīgu dzīvi!”

Bet ko viņš nezināja, bija tas, ka sieva bija sagādājusi viņam nepatīkamu pārsteigumu… Viņa atbildēja uz vēstuli ar šo patīkami šokējošo atbildi!

”Dārgais bijušais vīrs,

Nekas nepadarīja manu dienu labāku par tavas vēstules saņemšanu. Ir taisnība, ka tu un es esam precējušies 7 gadus, lai gan labs cilvēks ir tālu no tā, kāds biji tu. Es tik ļoti skatos savus seriālus, jo tās nomāc tavu pastāvīgo ņurdēšanu un kritiku. Žēl, ka tas nedarbojas. Es pamanīju, kad tu pagājušajā nedēļā nogriezi matus, bet pirmais, kas man ienāca prātā, bija “Tu izskaties pēc meitenes!”

Mana māte man jau no bērnības mācīja, ka, ja tu nevari pateikt kaut ko labu, tad labāk vienkārši klusēt. Un, kad tu gatavoji manu iecienīto ēdienu, tu noteikti esi sajaucis mani ar manu māsu, jo es pārtraucu ēst cūkgaļu pirms 7 gadiem.

Tagad par jaunajiem zīda bokseršortiem… Tajā brīdī es pagriezu tev muguru, jo 30.00 euro cenu zīme joprojām karājās pie apakšbiksēm, un es lūdzu, ka tā bija tikai sagadīšanās, ka mana māsa tajā pašā rītā no manis aizņēmās 40.00 euro Pēc visa tā es joprojām tevi mīlēju un jutu, ka mēs to varētu atrisināt.

Tāpēc, kad loterijā laimēju 10 miljonus ASV dolāru, es uzreiz pametu darbu un nopirku mums 2 biļetes uz Jamaiku, bet, kad atgriezos mājās, tu biji prom… Dzīvē viss notiek kāda iemesla dēļ! Ceru, ka tev būs piepildīta dzīve, par kuru vienmēr esi sapņojis. Mans advokāts teica, ka tava rakstītā vēstule nodrošina, ka tu nesaņemsi no manis ne centa. Tāpēc rūpējies par sevi!

Tava bijusī sieva – tagad bagāta un brīva!

Ps. Nezinu vai esmu tev teikusi, bet… Mana māsa Karla, patiesībā ir dzimis Kārlis. Es ceru, ka tā nav problēma!”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru