3 zodiaka zīmes, kuras vienmēr jūt, kad tuvojas nepatikšanas. Velti jūs neklausat savai intuīcijai

Daži ir apveltīti ar milzīgu intuīciju, pateicoties kurai viņi nekad nenonāk nepatīkamās situācijās, izvairās no nepatikšanām, veikli izvairās no sarežģītām tēmām un nekad nesaka nepatīkamas lietas citiem.

Viņi arī intuitīvi izjūt cilvēku emocijas, pateicoties kurām viņi droši zina, kā uzmundrināt draugus un ko viņiem dāvināt dzimšanas dienā, lai viņi būtu laimīgi kā mazi bērni.

Zodiakā ir trīs īpašas zodiaka zīmes, kas no attāluma var nojaust sliktas ziņas. Vai jūs domājat, ka esat viņu vidū?

Vēzis

Emocionālā vēža jutīgums ir pārāks par visām citām zodiaka zīmēm. Viņi ir ārkārtīgi jutīgi pret apkārtējās vides noskaņojumu, pateicoties kurai vienmēr jūt, ja kaut kas noiet greizi.

Tātad, ja kāds vēlas viņiem pateikt kādas sliktas ziņas, viņš to sajutīs. Diemžēl vēži ļoti bieži pārņem savu draugu noskaņojumu. Šī ir ļoti jūtīga zīme, un tai vajadzētu atturēties no pesimistiem.

Skorpions

Vai esat pārsteigts? Ja kāds pasaulē ir pazīstams ar savām spēcīgajām jūtām, tas esat jūs – Skorpions. Pat no attāluma jūs varat viegli nojaust melus. Ne viens vien cilvēks var jūs pievilt un neko no jums neslēps.

Protams, jūs varat palikt mierīgs, taču tas nenozīmē, ka jūs nevarat identificēt un sajust apkārtējās emocijas. Gluži pretēji, jūs, visticamāk, pat esat pārāk zinošs. Turklāt jūs paliekat mierīgs, lai vēl vairāk neizraisītu paniku.

Lasi vēl: Nelietis sasēja suni ar izolācijas lenti un atstāja mirt; Lūk, kā viņš par to samaksāja!

Zivis

Zivis, iespējams, ir maģiskākā no visām zodiaka zīmēm. Jūsu valdošā planēta Neptūns pārvalda iztēli, sapņus un zemapziņu. Tevi uzskata arī par mainīgo zīmi, nemaz nerunājot par to, ka tu esi pēdējā zodiaka zīme.

Citiem vārdiem sakot, jūs jūtaties VISU. Jūsu trešā acs ir plaši atvērta, un jūsu prāts ir tikpat liels kā kosmoss. Tas ir neticami kā jums labi padodas sajust nepatikšanas. Patiesībā jūs joprojām peldat savā pasaulē un mākoņos.

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru