Sāli un vēl citas lietas noteikti NEDRĪKST, ne aizņemties, ne dot citam cilvēkam

Saskaņā ar tautas ticējumiem, dažas lietas ir stingri aizliegts dot vai aizņemties. Uzzinot par tiem, jūs varat pasargāt sevi no problēmām un neveiksmēm.

Lasi vēl: Astrologi: liktenīgais saules aptumsums 11.augustā pilnībā izmainīs cilvēku dzīves!

Tie, kas jau ir paspējuši aizņemties vienu no aizliegtajām lietām, lai aizsargātu sevi un mīļotos no negatīvās enerģijas, palīdzēs trīs uzticami veidi. Ja jūs pieļāvāt kļūdu, mēģiniet to nedarīt turpmāk, jo enerģētikas problēmas liedz cilvēkiem sasniegt panākumus visās dzīves jomās.

Sāls

Sāli ir aizliegts aizdot aiz kādiem aizbildinājumiem. Ja jūsu kaimiņi prasa sāli, tad dodiet to tikai ar nosacījumu, ka tā ir dāvana. Briesmas rodas tā sāls enerģijas īpašībās, ietekmē likteni.

Sāls ir viens no svarīgākajiem burvju komponentiem, tādēļ to nevarat ņemt no citiem cilvēkiem. Daudzi cilvēki aizdeva sāli, un tad, atdeva to atpakaļ, viņi zaudēja savu veiksmi, saslima, izšķīrās ar saviem mīļajiem. Tas ir ļoti bīstami.

Galda piederumi

Traukus uzlādē enerģija mājās, kas pastāvīgi ir. Ja kāds vēlas slikti darīt citai personai, viņš var dot viņam dzērienu no sava kausa, šķīvja, krūzītes, karotes, podiņa un tā tālāk. Nedodiet nevienam neko un lūdziet viņiem negatīvi neietekmēt citas personas dzīvi vai savu likteni.

Eksperti norādīja, ka aizņemoties ēdienus, var novest pie veselības zaudēšanas, iegūt jaunas bailes, neveiksmes, un daudzas citas negatīvas sekas.

Jūs varat baudīt ēdienus ar svešinieku, ja tu dzīvo kopā, piemēram, kopmītnē, bet arī šeit vajadzētu būt uzmanīgiem, cik vien iespējams. Vēl bīstamāk ir bojāti vai ieplaisājuši trauki, kurus nevajadzētu turēt mājās.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru