Dižā Vanga pareģo šādus notikumus pasaulei 2021.gadā. Sāksies viss jau martā…

Bulgārijas zīlniece Vanga zināja, kas sagaida ne tikai Krieviju ,bet arī visu pasauli 2021. gadā. Viņa savā stāstītajā brīdināja par iespējamām izmaiņām, grūtībām un panākumiem.

Baltā metāla buļļa gads pasaules iedzīvotājiem būs grūts. Šī gada pirmajos mēnešos daudzi nomirs, un valstu iedzīvotāju skaits ievērojami samazināsies. Situācija uzlabosies tikai vasaras vidū, nekas liktenīgs nenotiks. Marts solās aizsākt balto svītru cilvēku dzīvēs.

Pasaules valstis tiks galā ar visām grūtībām, ja to iedzīvotāji spēs rast kopēju valodu viens ar otru. Cilvēkiem jābūt pozitīvākiem, lai visas likstas aizietu nebūtībā. Būs grūti, taču pavasaris solās būt labs laiks pozitīvām pārmaiņām visā pasaulē.

Ekonomika strauji kritīsies, palielināsies bezdarbnieku skaits. Viss kļūs stabilāks ne agrāk kā rudenī. Pēc jaunu profesiju parādīšanās novembrī iedzīvotāji varēs nopelnīt vairāk.

Lasi vēl: Šīm zvaigznāju zīmēm marts sola grandiozus pavērsienus un svarīgus notikumus. Lūko – varbūt arī tu būsi veiksminieku pulkā!

Cilvēku ienākumi palielināsies, savukārt tēriņi samazināsies. Cilvēki iemācīsies sadzīvot ar pasaules nelaimes sekām un mazos solīšos viss virzīsies uz priekšu un cilvēki pamazām spēs rast agrāko dzīvi un optimistisko noskaņojumu.

Šī gada beigās notiks daudz, labas lietas un gada beigas būs notikumiem bagāts laiks. Viss pamazām atgriezīsies agrākajās sliedēs un cilvēku vairs neizjutīs baiļu sajūtas.

Avots: news

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru