Draudzene atteicās nēsāt krūšturi un tas kas notika pēc 2 nedēļām mani un citas sievietes pārsteidza!

Mūsdienās visam ir izdomāti vieglākie varianti, bet nabaga sieviešu krūtis! Tās ikdienā ir iespiestas krūšturī un tikai vakarā tu vari justies ērti.

Daļa sieviešu izvēlas krūšturus nemaz nevilkt nost, bet daļa tos nemaz nevelk un neatzīst. Saka, ka labs krūšturis ir tāds kuru ikdienā nemaz nevar just, ka viņš ir uzvilkts.

Sievietes izvēlas skaistu un elegantu veļiņu, bet nemaz neaizdomājas par ērtībām. Draudzene reiz nolēma nenēsāt krūšturi vispār un pēc 2 nedēļām es biju šokā par rezultātu!

Vai var vispār nēsāt krūšturus?

Ir tādas sievietes, kuras jau paspējušas uz visiem laikiem šķirties no krūšturu nēsāšanas. Un izrādās, ka tiešām tas var novest pie pārsteidzošiem rezultātiem. Lai arī lielākā daļa sieviešu nesteidzas atvadīties no veļiņas, jo ir dzirdējušas dažādus mītus par to.

Mīti par krūšturiem

Ja jūs uz nakti nenovilksiet krūšturi, tad krūtis ilgāk saglabās to formu. Sapņot krūšturī – tā ir spīdzināšana, kura uz krūšu formu neatstās nekādu iespaidu, tikai ir lielāka iespēja ka jūs varat sadurties ar stīpiņām kas ir iekš krūštura.

Krūšturi izvēlēties tikai pēc apraksta. Tā var būt liela kļūda, izlasot tikai aprakstu un izvēlēties krūšturi, kuru tu ikdienā nēsāsi. Noteikti ir jāpiemēra un jāizjūt kā tas satur kopā krūtis un vai nespiež.

Ja krūšturi nēsāt pareizi, tad ar to var nostaigāt vairākus gadus. Pat pats kvalitatīvākais krūšturis var ātri nodilt. Krūšturi var izstaipīties, izbalēt, tam var izdurties cauri stīpiņas un citas ķibeles var atgadīties pat pēc mēneša vai nedēļas, kad tas ir iegādāts.

Lasi vēl: Sīpolus vienmēr lieku saldētavā. Tiklīdz tu uzzināsi, kāpēc, darīsi to pašu!

Mazāka izmēra krūšturī krūtis izskatās lielākas. Noteikti lielākajai daļai vīriešu interesē sievietes ar lielām krūtīm, tādēļ viņas dara visu lai tās izskatītos vēl lielākas nekā patiesībā. Bieži izvēlas vilkt maza izmēra krūšturus, lai tās izskatītos lielas, bet šis nedarbojas…

Ir svarīgi, lai bļodiņa un jostas līnija būtu piemērota. Bet nē! Lai arī kāda būtu bļodiņa tam nav nozīmes, galvenais ir justies ērti.

Balts krūšturis ir mazāk pamanāms zem gaiša apģērba. Ja tiešām vēlies, lai ir neuzkrītoši, tad izvēlies tumšas krāsas.

Nēsāt vai nenēsāt krūšturi ir jāizlemj tev pašai, bet atceries, ka tev galvenais ir jājūtās ērti un brīvi.

Padalies ar šo informāciju!

COMMENTS

Pievienot komentāru