Es izvēlējos meitai nepareizo vārdu. Lūdzu, mācieties no mana bēdīgā stāsta…

Es nesen dzemdēju meitu, mans vīrs un es viņu tik ilgi gaidījām, ka galvenais mums bija tas, ka viņa ir piedzimusi dzīva un vesela. Mēs visu laiku atlikām vārdiņa izvēli, mums tas nebija ļoti svarīgi.

Pēc meitiņas piedzimšanas sākām apskatīt variantus un neviens īsti nederēja. Pēc nedēļu ilgiem strīdiem un mokām, es piedāvāju kompromisa variantu un izvēlēties pirmo, kas gadās – Marjana. Vīrs, būdams pārsteigts, neiebilda. Viņš sākotnēji gribēja meitu saukt par Sofiju.

Un tā mēs tikām galā ar vārda izvēli un devāmies reģistrēt meitu uz dzimtsarakstu nodaļu. Kad es sēdēju rindā, man bija dīvaina sajūta, ka kaut kas nav īsti kārtībā. Bet es tam nepievērsu lielu uzmanību. Pie reģistrācijas es kaut kā dīvaini izteicu meitas vārdu, gandrīz čukstus.

Runā, ka bieži bērna vārds var parādīties sapnī grūtniecības laikā. Lūk, man rādījās sapnī divi vārdi, bet to ietekmēja literatūra, ko lasīju pirms miega. Savukārt manai vīramātei rādījās sapnis un vārds Darina, un sapnī viņai sacīja: “Lūk, meitenīte Jums, tā ir dāvana, sauciet par Darinu”. Vīram it kā patika.

Lasi vēl: Biezpiena saldējums 7 minūtēs un tikai no 3 sastāvdaļām!

Arī esi kaut kā meitiņu nosaucu par Darinu, viņa pasmaidīja man, bet vīrs uzreiz pārdomāja. Un tikai tagad es sapratu, ka vārdu Marjana es neciešu. Es domāju, ka tas viņai vispār nepiestāv. Un kaut kāda trauksmes sajūta mani visu laiku neatstātja. Visi saka: “O, kāds neparasts vārds”, bet mani tas tracina. Kas tajā neparasts? Nesaprotu. Es pat atlieku kristības, jo viņu kristīs par Mariju.

Ļoti vainoju sevi par tik vieglprātīgu attieksmi vārda izvēlē. Un, ka pat nepainteresējos par vārda nozīmi. Es nezinu kā būs tālāk. Galvā visādas muļķīgas domas. Es darītu visu, lai atbrīvotu meitu no šāda vārda.

Avots:

jellyroom

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru