Parasti mīļo un tuvo radinieku bildes atsvaidzina patīkamas atmiņas, dāvā pozitīvas emocijas. Taču gadījumos, ja zaudējums izrādījies pārāk smags, vai jums ir saglabājies naids vai aizvainojums pret aizgājēju, viņa bildes un portretus labāk noglabāt pēc iespējas tālāk, līdz brīdim, kad negatīvās emocijas būs rimušas.
Viennozīmīgs ir viedoklis, ka noteikti vajag glabāt visu savu mirušo radinieku un tuvinieku fotogrāfijas. Kaut vai tāpēc, ka mūsu bērni vai mazbērni noteikti gribēs uzzināt, kā izskatījās viņu senči. Taču atklāts paliek jautājums, vai drīkst izlikt šos attēlus ikdienas apskatei, piemēram, karināt tuvinieku portretus pie sienām vai, ievietojot tos rāmīšos, izvietot plauktos.
Ekstrasensi apgalvo, ka mirušo fotogrāfijas var kļūt par viņsaules portālu, sava veida durvīm uz mirušo pasauli. Ja šāds portrets vienmēr atradīsies cilvēku acu priekšā, viņi var izjust mirušo enerģētikas klātbūtni, viņus var nomocīt galvassāpes, nespēks un dažādas citas saslimšanas. Nekādā gadījumā mirušo fotogrāfijas nedrīkst izvietot guļamistabās un bērnistabās. Labāk būtu atbrīvoties no visām bēru dienā uzņemtām fotogrāfijām, tām vienmēr būs sēru un bēdu tumšā enerģētika.
Mirušo fotogrāfijas labāk glabāt atsevišķi no dzīvo cilvēku bildēm, iedalot tām atsevišķu fotoalbumu, vai vienkārši melnu aploksni vai mapi. Daži iesaka izgriezt mirušā cilvēka tēlu no kopīgām bildēm.
Ko iesākt ar pārējām mirušā mantām?
Visas mirušā mantas labāk izdalīt trūcīgajiem. Bet to, kas saistīts ar mirušā slimību vai nāves brīdi labāk sadedzināt. Varat paturēt jūsu sirdij īpaši tuvas un mīļas piemiņas lietas. Ja savas dzīves laikā mirušais bija atstājis noteiktus norādījumus, labāk būtu izrādīt cieņu aizgājēja gribai.
Pēc tuvinieka došanas viņsaulē viņa mājā, dzīvoklī vai istabā vislabāk būtu veikt vismaz kosmētisko remontu. Ja jums nav šādas iespējas, vajadzētu vismaz atbrīvoties no visām nolietotajām un savu laiku nokalpojušām mantām. Tās var vienkārši izmest ārā. Labas mantas var ziedot vai izdalīt trūcīgajiem. Telpās jāveic vismaz ģenerāltīrīšana un dezinfekcija.
Pulksteņi ilgstoši glabā savu saimnieku enerģētiku. Ja mirušais nodzīvojis laimīgu dzīvi un bijis labsirdīgs, droši varat izmantot viņa rokas pulksteni. Ja mirušais bijis naidīgs, kašķīgs vai nelaimīgs, no viņa pulksteņiem labāk atbrīvoties.
Arī dārgakmeņi un dārgmetāli ilgstoši saglabā saimnieka enerģētiku. Ja juvelierizstrādājumi mantoti no kāda laba cilvēka, droši varat tos valkāt. Opāli ļoti ātri aizmirst iepriekšējā un pārņem jaunā saimnieka enerģētiku. Ja dārglietas piederējušas cilvēkam, kurš tās izmantojis maģiskajos rituālos, no tām labāk atbrīvoties. Aizgājēja rūpalu drīkst turpināt tas, kuram viņš atstājis savas sakrālās zināšanas.
Lasi vēl: Dzemdību namā: „Es rakstu atteikumu. Bērnam ir puns pierē, pat bildi Instagramā nevarēs ielikt.”
Arī mirušā traukus labāk izdalīt trūcīgajiem. Noteikti varat paturēt paaudžu mantotos sudraba piederumus un servīzes.
Ja mirušajam piederējis labs un dārgs mobilais telefons, varat to paturēt. Ja telefonam nav īpašās vērtības vai tas jau ir novecojis, labāk ziedot to trūcīgajiem. Ja telefons bijis līdzi saimniekam viņa nāves vai pašnāvības brīdī, no tā vajadzētu atbrīvoties.
Avots: