Gadā ir 1 diena, kad piepildās tava stiprākā vēlēšanās un šī diena ir maijā – iegaumē šo datumu

Šajā maijā būs viena ļoti īpaša diena, kad būs milzīgas izredzes uz tavu vēlmju piepildīšanos. Un šāda diena notiks maijā. Šī būs pati maģiskākā maija diena. Noteikti nepalaid garām!

Iegaumējiet šo datumu – 14.maijs. Šī diena būs pavisam drīz un ticējumi vēsta, ka šajā dienā no visas sirds izteiktās vēlēšanās piepildīsies līdz šī gada beigām. Saskaņā ar astroloģiskajiem aprēķiniem šīs dienas maģiskais efekts sāksies pulksten 05:31 un beigsies 15. maijā pulksten 6:05 pēc Latvijas laika. Tas būs maģiski.

Lai piepildītu tavas lolotās vēlmes, 14. maijā nevajadzētu skumt, domāt par kaut ko tādu, kas kaitēs citiem, gulēt ilgi un iesaistīties parādos vai kredītsaistībās. Tas nebūs labi.

Lasi vēl: Kad mājas pagalmā nonāca šis dzīvnieks, neviens nesaprata, vai tas ir kaķis vai suns. Izrādījās…

Tuvojoties šim datumam ieteicams sastādīt savu vēlēšanās sarakstu un plānus, kurus vēlies nākotnē īstenot. Neaizmirstiet pierakstīt savas domas par nākotni burtnīcā. Saraksts jāsastāda pašreizējā laikā un konkrētam periodam (mēnesim, gadam utt.)..

Lai tava vēlēšanās piepildītos, ir svarīgi ievērot formulējumu (kodolīgi un pēc iespējas konkrētāk izteikties), tam ticēt un pašam uzņemties iniciatīvu, lai tava vēlēšanās piepildītos. Visums palīdz tiem, kuri ir pieraduši cīnīties par laimi un veiksmi, piepildīt viņu vēlmes.

Visumam ļoti nepatīk slinki cilvēki. Turklāt Visums labāk nekā pats cilvēks zina, kas viņam patiesībā ir vajadzīgs un kas viņam ir noderīgs. Ja vēlēšanās nepiepildījās, tad, iespējams, augstākie spēki aizsargā cilvēku no nepareizām izvēlēm.

Visums dzirdēs un palīdzēs iecerētajam piepildīties. Nepieciešams izslēgt negācijas, nelietot vārdu “iespējams” un “ne”. Obligāti nepieciešams vizualizēt izteikto vēlmi ar sīkākām detaļām.

Galvenais noteikums ir tāds, ka vēlmei jābūt patiešām svarīgai un nesavtīgai. Rūpīgi apdomā kas tev ir vajadzīgs. Nepieļauj kļūdu attiecībā uz savu vēlēšanos.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru