Kā panākt, lai visi telpaugi uzziedētu ar vienkāršas cepamās sodas palīdzību; ļoti viegli patiesībā!

Cepamā soda bieži tiek izmantota gan ēdiena gatavošanā, gan dārzkopībā. Floristi un dārznieki to izmanto kā mēslojumu ziediem un dārzkopības kultūrām.

Nātrija bikarbonātu var izmantot, lai dezinficētu sēklas, kontrolētu kaitēkļus, sēnītes un nezāles, kā arī samazinātu augsnes skābumu un uzlabotu augļu garšu.

Soda ir droša, jo tā neietekmē ražas kvalitāti un nekaitē labvēlīgajiem dārza kukaiņiem.

Cepamās sodas izmantošana ziediem

Ātrai augšanai un sulīgai ziedēšanai ziedi jābaro ar vienu barības vielu šķīdumu. Tas ir ļoti vienkārši pagatavojams, nepieciešama tikai cepamā soda, linu sēklas un ūdens.

Dziļā bļodā ielej 1 litru ūdens, pievieno 1 tējk. lini, 1 tējk cepamā soda, rūpīgi samaisa un ļauj ievilkties 2 stundas. Pēc noteiktā laika šķīdums jāsaputo blenderī un jāfiltrē caur marli vai sietu. Filtrētajam sodas šķīdumam pievieno ūdeni tā, lai kopējais mēslojuma tilpums būtu 3 litri. Laistiet ziedus ar šo šķīdumu reizi mēnesī.

 

Sodas mēslojuma plusi un mīnusi

Mēslojumam uz linu un sodas bāzes ir daudz priekšrocību ziediem. Izmantojot šo mēslojumu, jūs varat palielināt ziedu skaitu, novērst lapu izžūšanu un paātrināt sakņu sistēmas augšanu. Tāpat sodas šķīdums palīdz ziediem pārdzīvot transplantāciju, uzlabo imunitāti un paātrina brūču dzīšanu.

Lasi vēl: Vīriešu vārdi, kuru pārstāvji tavu dzīvi pārvērtīs ciešanās. Izlasi, un izvairies no šiem stiprā dzimuma pārstāvjiem!

Galvenais sodas šķīduma trūkums ir tas, ka to nevar izmantot pārāk lielos daudzumos, pretējā gadījumā ziedi pārtrauks augt un ziedēt.

 

Pievienot komentāru