Kā pēc 13 gadiem izskatās meitene, kuras svars piedzimšanas brīdī bija 8 kilogrami. Tas ir absolūti neticami

Kad notiek kaut kas īpašs, sabiedrība nekavējoties pievērš tam savu uzmanību. Pasaulē patiešām norisinās daudz kuriozu un noslēpumainu lietu, kuras ir grūti izskaidrot.

Piemēram, 2007.gadā Krievijas Altajā republikā piedzima ļoti prāva meitene. Ja parasti jaundzimušie sver vidēji 3,5 kilogramus, tad Nadežda piedzimstot svēra astoņus kilogramus. Ārsti un žurnālisti nekavējoties pievērsa uzmanību šim neparastajam mazulim. Un, ja pirmie uzskatīja, ka bērnam ir aptaukošanās un sirds problēmas, otrie bija pārliecināti, ka mazulīte izaugs par īstu milzi.

Tolaik daudzus interesēja Nadeždas liktenis un veselība. Piekrīti, ka tas ir ļoti neparasti, ja mazulis ir tik liels. It īpaši, ja ņemam vērā, ka grūtniecības laikā nekas neliecināja par anomāliju. Kopš tā laika ir pagājuši trīspadsmit gadi, un šodien mēs vēlamies tev pastāstīt par piedzimšanas brīdī brangās meitenes likteni.

Nadeždas ģimene

8 kilogramus smagais mazulis piedzima parastā krievu ģimenē. Meitenes tēvs ir militārists, kalsns, vidēja auguma vīrietis, kurš neizceļas uz apkārtējo fona. Viņas māte ir vecmāte, taču algotu darbu strādājusi ļoti maz, jo bez Nadeždas viņai ir vēl veseli desmit bērni.

Varētu pieņemt, ka Nadežda dzimšanas brīdī bija tik branga vecāku dēļ, taču viņas māte ir ļoti maza auguma, tikai 156 centimetrus gara. Tiesa, viņai ir liekais svars, taču parasti tas nebija izraisījis šādas anomālijas. Principā visi sievietes bērni piedzima nedaudz lielāki kā parasti, taču viņi nekad iepriekš nebija svēruši tika daudz kā Nadežda. Sākumā vecāki baidījās par viņas veselību, bet pieaugot, meitene, atšķirībā no pārējiem ģimenes bērniem, nepieņēmās svarā, drīzāk zaudēja to, līdz tas kļuva normāls.

Negaidīta popularitāte

Daudzbērnu ģimene neizcēlās no kopējā pūļa, viņi dzīvoja tāpat kā visi pārējie, strādāja un audzināja bērnus. Nadeždas dzimšana piesaistīja sabiedrības uzmanību, un žurnālisti sāka bieži viņus apmeklēt. Viktors un Tatjana Haņini labprāt sniedza intervijas un atklāti atbildēja uz visiem jautājumiem.

Mediju pārstāvji tiecās uzzināt, kā dzīvo daudzbērnu ģimene un vai tai pietiek līdzekļu visu bērnu aprūpēšanai. Kā izrādījās, viņi visi dzīvo valsts piešķirtajā trīsistabu dzīvoklī, taču trīspadsmit ģimenes locekļiem mājoklī ir ļoti maz vietas.

Nadeždas brāļi un māsas gulēja trijatā vienā dīvānā. Žurnālistu uzmanība Haņinu ģimenei palīdzēja, jo vietējās varas iestādes sāka sniegt viņiem nepieciešamo palīdzību, un kļuva vieglāk saņemt atbalstu.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

COMMENTS

Pievienot komentāru