Kāds vīrietis neizturēja un publiskoja asu vēstuli visām vientuļajām māmiņām, kuras sūdzas par bērna tēvu

Daudzas vientuļās mātes paliekot vienas ar bērnu sāk čīkstēt par bērna tēvu, taču šis vīrietis nolēma pateikt visu skaidri un gaiši šīm čīkstulēm.

Kāds vīrietis sociālājā vietnē redzot kā vientuļās mātes izsakās par sava bērna tēviem, kuri pameta viņas, neizturēja un publicēja asu komentāru. Skarbi, bet toties ļoti skaidri un saprotami.

Lūk, ko vīrietis liek visām vientuļajām čīkstulēm izlasīt:

”Lūk, lasu komentārus un domāju… Meitenes, pietiek čīkstēt par to, ka visi vīrieši ir slikti un ka neaudzina bērnus! Ir jādomā ar galvu, kad liecies ar viņu gultā un vēlāk nejauši uzrodas bērns.

Mums visas meitenes tik svētas, tik tīras, bet bērns nejauši uzradies? Labu tēvu ir pilns… Diemžēl ne katra meitene ir spējīga dzīvot ar normālu vīrieti pie sāniem, kurš viņu vienmēr atbalstīs (viņš taču nebūs interesants).

Kad puisis aizbēg no jums, jūs pataisat viņu vainīgu, bet vai tu esi labāka? Manam draugam saucamā ”labā māte” tā nesa ārā smadzenes, ka viņš labāk maksāja alimentus, bet tikai lai šī ”meitene-eņģelis” liktu viņu mierā.

Meitenēm gan šī māte stāsta, ka viņš viņu pametis vienu ar bērnu un viņš ir tik slikts, ka tā izdarīja, bet vai tu mīļā, par sevi padomā? Ar ko tu esi labāka? Tu tiešām domā, ka viņš pameta tevi tikai bērna dēļ? Atver acis! Izdarat secinājumus! Riebjās lasīt un pat dzirdēt, ka sievietes sevi uztaisa par eņģelīšiem. Ko gan tu līdi ar šādu kretīnu, stulbeni gultā?!”

Lasi vēl: Pēc šiem padomiem par nezālēm dārzā un dobēs varēsi aizmirst. Pārbaudīta metode!

Vīrietim pie šāda skaļa paziņojuma bijuši daudzi komentāri. Daudzi piekrita viņa teiktajam, jo retais ir uzdrošinājies pateikt visu skarbo patiesību skaļi.

Avots:

pravmama

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Anonymous</cite>

  Neviena komentāra???> Nopietni? Mums sievietēm nav ko piebilst?

 • <cite class="fn">Pērkons</cite>

  Ja vīrietis pamet sievieti ar bērnu, tad:
  1) Viņam īstenībā šī sieviete riktīgi nepatīk un sex ar viņu bija vīrieša kļūda. Ja tā un sieviete nolēma paturēt bērnu, tad tā ir viņas atbildība un neko nevar pārmest.
  2) Ja sieviete pati aiziet prom, jo vīrietis ir atkarībnieks vai nepieskaitāms, tā ir viņas problēma, kapēc ar tādu gulēja un atkal pati vainīga.
  3) Ja vīrietis iztriec sievieti ārā no mājas ar bērnu, jo viņa to padara traku, tad pati vainīga un lai tagad izbauda kā ir būt bez vīrieša.

  Morāle: padomā meitiņ, pirms paplet kājas. Bērni ir super un sex ir super, bet tā nu ir iekārtots, ka bērns ir sievietes eksistenciālais pamatojums.

 • <cite class="fn">Kristiine</cite>

  Mjaa šeit jau bija teikts čīkstulēm😁 stāsti ir dažādi kas un kapēc…ko padarīsi rozā briļļu periodam😔esmu Pateicīga par superforšo meitucīti, un ar to mūsu sadarbība ir beigusies …negribu teikt ,ka visur bij vainīgs viņš, bet pa lielam jau bija gan…mēs vēl laikam nebijām gatavi viens otram, tā domāju pašlaik🙄

 • <cite class="fn">Jānis</cite>

  Pilnīgi piekrītu rakstam. Jau sen ir noriebies kad visur vaino vīrieti. Cik tad ilgi var ciest kad piļī visu laiku smadzenes, kad palūdz kaut ko izdarīt tad tu viņu nokalpini. Pašas kad aizbēg pie citiem večiem ar visu bērnu un tad vēl vīrietis slikts….

 • <cite class="fn">Anonīms</cite>

  Nevar saprast- prezervatīvi izņemti no tirdzniecības vai ir tik dārgi, ka nevar atļauties tos nopirkt?! Varbūt nezināt uz kā tie maucami? Tad gan ir problēma! Tā kā pašiem jādomā- prezervatīvs vai alimenti! Bērnus parasti taisa divi!

Pievienot komentāru