Krievijā vīrietim pirmo reizi diagnosticē grūtniecību. Iedomājieties šī vīra acis, kad uzzin, ka jādodas pie ginekologa. Stāsts gan ir dziļāks

Ufas slimnīcā Nr. 21 ārsti kļūdaini diagnosticēja vīrieti kā grūtnieci un nosūtīja viņu pie ginekologa. Pacients Salavat Askhatov pastāstīja par to savā lapā “VKontakte”.

Pēc viņa teiktā, viņš aplūkojot savu medicīnisko vēsturi atrada tur diagnozi – grūtniece. Protams, vīrietis bija nesaprašanā kas vispār notiek, jo ko tādu dzīve nenākas bieži piedzīvot.

“Esmu stāvoklī, un man nepieciešama arī ginekologa konsultācija. Kā to nosaukt, neuzmanība vai nolaidība? ” – Askhatovs rakstīja savos sociālajos tīklos.

Vīrietis lūdza Baškīrijas Veselības ministriju pievērst uzmanību šai kļūdai. Kā ziņo aģentūra “Bashinform”, departaments notikušo nosauca par tehnisku kļūdu.

Veselības ministrija atzīmēja, ka pacients par ātri informāciju publicējis soc.tīklos, pirms nodaļas vadītājs paspēja ziņot pacientam par radušos kļūdu.

Lasi vēl: Sieviete, kas pazuda okeānā, pēc 1,5 gadiem tika atrasta un šis atradums lika visiem nobālēt un palikt ar mutēm vaļā

Lūk, mēdz gadīties arī ārstiem kļūdas dokumentos! Varat tikai iedomāties vīrieša sejas izteiksmi uzzinot, ka viņam jādodas pie ginekologa apstiprināt grūtniecību. Vai jums ir gadījušies kādi kuriozi ar ārstiem?

Avots:

gazeta

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru