Kura ir pati aukstākā mamma no visa zodiaka? No viņas apskāvienus reti, kad sagaidīsi

Mežāzis

Mežāža īpašības ir dabīgi pretējas mātišķajām rūpēm, kas visspilgtāk izpaužas Vēzī. Mātišķums saistās ar maigumu, jūtīgumu, komfortu, rūpēm, empātiju un mīlestību. Tas viss ir raksturīgs Vēzim. Mežāža iezīmes ir pilnīgi pretējas – disciplīna, ierobežojumi, aukstums, sausums, askētisms, prasīgums.

Mežāzis ir saistīts ar stingru hierarhiju un militāro kārtību, darbu un izturību. Pēc savas būtības viņam nav raksturīgi būt izteikti maigam un jūtīgam, kas ir ierastas mātišķā arhetipa pazīmes.

Bet tas viss ir teorētiski. Reālajā dzīvē tas var izpausties ar to, ka māte ar izteiktu Saturna vai Mežāža ietekmi nereaģē uz bērna emocionālajām vajadzībām, vienkārši tās nejūt. Viņai var šķist, ka pārmērīgs maigums var bērnu sabojāt vai izlutināt, padarīs viņu neaizsargātāku, bez autoritātes.

Šāda māte var pieprasīt no bērna stingru pienākumu izpildi, un šajā sakarā viņa var izveidot veselu sarakstu – no skolas darbiem līdz grīdas tīrīšanai mājās.

Viņas audzināšanas metodes nocietina bērnu, vienlaikus padara viņu neatkarīgu un ar spēju pielāgoties dzīvei. Tomēr Mežāža prasībām ir jābūt saprātīgām – cenšoties ierakstīt visu un ikvienu savā sistēmā, Mežāzis riskē izspiest savus tuviniekus no sevas dzīves un palikt pilnīgi viens.

Lasi vēl: Labākie tēvi, saskaņā ar zodiaka zīmi, kuri nekad nepametīs savus bērnus

Jaunava

Jaunavai mīlestības izpausme darbībā ir svarīgāka par emocionālo izpausmi. Šī zīme atšķiras ar organizētību, pieklājību, inteliģenci, kategoriskumu, tendenci lietas uztvert ar prātu, nevis emocijām. Jaunavas lieliski prot sakārtot lietas, visu novērtēt un izlabot visu un ikvienu. Māte ar izteiktu Jaunavas ietekmi var uzņemties disciplinārā spēlētāja lomu.

Tomēr Jaunava, atšķirībā no Mežāža, ir elastīgāka un spēj pieņemt apstākļus, pielāgojoties tiem. Šajā ziņā Mežāzis ir smagāks, pasaule būtu jāgriežas zem viņa, nevis otrādi.

Mātes tēlā Jaunava var būt ekonomiska un piesardzīga. Viņa zina, ka viņa ir atbildīga par mājsaimniecības pamatvajadzību apmierināšanu, piemēram, komfortu, pārtiku, tīrību utt.

Būdama atbildīga, dažreiz pārāk daudz, Jaunava atdod visu spēku, lai kļūtu perfekta ikvienā lietā. Viņas mīlestība un rūpes izpaužas viņai mīļoto cilvēku kalpošanā. Un dažreiz viņa pilnībā aizmirst, ka viņas atpūta, siltums un emocionālā reakcija var būt daudz vairāk pieprasīta un vajadzīga apkārtējiem, nevis visu lietu izdarīšana citu vietā.

“Zema emocionalitāte” nenozīmē “slikta māte”. Nav jāšaubās, ka vairums Mežāžu un Jaunavu kompensē savu emocionālo aukstumu ar pareizu audzināšanu.

Avots:

24molnia

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru